Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Největší gastronomický průvodce v České republice, RESTU, přináší 10 tipů na restaurace, kde se vaše chuťové pohárky budou vznášet v oblacích

Láska prochází žaludkem, a tak nejlepší valentýnské oslavy proběhnou za konzumace svátečních delikates šéfkuchařů.

Valentýn je ve studeném začátku roku vítaným oživením a příležitostí naplnit restauraci, což jasně vidíme na stoupajícím množství rezervací i aktivitě restauratérů. Máme radost, že jsme s vybranými cca 50 restauracemi po celé ČR mohli připravit speciální a skutečně pestrá valentýnská menu od oblíbené Itálie, přes americké menu s burgerem až po luxusní francouzské afrodisiakální pochoutky nebo kreativní asian-fusion. V současné chvíli hlásí restaurace již 70% obsazenost, doporučujeme tedy rezervaci učinit co nejdříve, ať je svátek všech zamilovaných opravdu bezchybný,“ říká Pavel Suchánek,  zakladatel RESTU.cz, největšího gastronomického průvodce v ČR. 

Největší gastronomický průvodce v České republice, RESTU, přináší 10 tipů na restaurace, kde se vaše chuťové pohárky budou vznášet v oblacích

Na webových stránkách RESTU, najdete přehled restaurací i jejich hodnocení, stejně jako popisy jednotlivých menu. Vytáhněte letos svou polovičku na nezapomenutelný večer v režii afrodiziakálních ústřic, fantastických hlavních chodů a okouzlujících dezertů, nebudete litovat.
Veškeré chody i zajímavé informace o jednotlivých restauracích najdete zde.

A jaká je ta vyvolená desítka restaurací, kde vám zaručeně polechtají chuťové pohárky? Vybrali jsme pro vás 10 tipů na restaurace, které oceníte vy i váš protějšek.
1.    Palazzo Restaurant
2.    Wellington Cafe
3.    Restaurace Primátorka nad terasami
4.    Restaurace Olivier
5.    Restaurace Sedmý nebe Morávka
6.    Dvůr Hoffmeister
7.    Restaurace Mezi domky (Buštěhrad)
8.    Restaurace IlPalazzo
9.    Restaurant Pavillon
10.  Restaurant Zámek Zábřeh

 

10. 02. 2016, 10.43:02

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist