Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Soutěž Dívka ČR

Startuje nový ročník Dívky České republiky

Nový systém přihlášení, více aktivního pohybu a především finálový galavečer v Brně. To jsou zásadní novinky letošního ročníku soutěže Dívka České republiky 2016, který oficiálně startuje právě v těchto dnech. Dívka České republiky hlásí i další zásadní novinku. Patronkou soutěže a zároveň tváří se stala krásná a sympatická herečka Andrea Kerestešová.

Soutěž Dívka České republiky i letos nese podtitul Hledáme sympatickou sportující dívku. Přihlásit se do ní tedy mohou nejen aktivní sportovkyně, ale i dívky, pro které je sport a pohyb přirozenou součástí života. Tím se odlišujeme a jsme jiní oproti klasickým soutěžím krásy,“ říká ředitelka soutěže Aneta Kuklínková.

Soutěž má i letos dvě hlavní kategorie. Princezna České republiky, která je určena pro dívky od 7 do 9 let, a Dívka České republiky, do které se mohou přihlásit slečny ve věku od 16 do 22 let.

  • Máš ráda sport a tanec?
  • Jsi mažoretkou, nebo se věnuješ společenskému tanci?
  • Je pohyb náplní tvého života?
  • Cvičíš aerobik?
  • Tancuješ street dance?
  • Hraješ tenis, basketbal, volejbal, věnuješ se gymnastice, krasobruslení, atletice nebo jinému sportu?
  • Chceš zažít spoustu legrace, zážitků, poznat nové přátele, získat cenné zkušenosti a v neposlední řadě vyhrát krásné ceny od partnerů soutěže?

Pozorně si přečti pravidla soutěže a zkus své štěstí! Těmito slogany letos lákají pořadatelé budoucí finalistky Dívky a Princezny České republiky.

Startuje nový ročník Dívky České republiky

Přihlásit do soutěže Dívka České republiky se mohou zájemkyně na základě zaslané videonahrávky, nebo odkazu na svoje vystoupení nejpozději do 31. 3. 2016. Bližší informace a podrobnosti najdou na internetových stránkách www.divkaceskerepubliky.cz.

Semifinále soutěže se uskuteční v kongresovém sále Hotelu Sladovna Černá Hora. Pro princezny 20. dubna 2016, pro dívky 21. dubna 2016. „Ze semifinále postoupí do finále osm dívek v hlavní kategorii a šest princezen. Starší i mladší finalistky poté čeká několik soustředění, kde absolvují focení, natáčení videí a nácvik choreografií. Čeká je také relaxace, mediální trénink a aktivně se zapojí do některých sportovních akcí. V plánu máme například účast na závodech dračích lodí v Letovicích,“ prozradil manažer soutěže Pavel Šmerda.

Akce vyvrcholí finálovým galavečerem, který se uskuteční v úterý 27. září 2016 od 18.00 v Laser Show Hall Boby centra v Brně.
Jsem moc rád, že patronkou a tváří naší akce se stala Andrea Kerestešová. Proč padla volba právě na ni? Je to nejen skvělá a oblíbená herečka, ale také člověk s pozitivním a úžasným pohledem na svět...,“ dodal Pavel Šmerda.

VŠE O SOUTĚŽI DÍVKA ČR

 

text: tisková zpráva – 28. 01. 2016, 11.06:53

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist