Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Navštivte v Livignu European Freeride Festival!

Od 14. do 17. ledna se tu koná European Freeride Festival. Budete si tu moci užít vše, co je spojeno s pořádným freeridem. Sbalte snowboard a lyže, svah čeká!

European Freeride Festival se koná již druhým rokem a první ročník zaznamenal velký úspěch. Letos se Livigno otevře pro všechny návštěvníky z celé Evropy, kteří si nedokáží představit zimní sezonu bez toho, aniž by nevstoupili na svah – ať už jezdíte na snowboardu nebo lyžích a jste úplný amatér či profík.

Navštivte v Livignu European Freeride Festival!

Freeride Festival chce v Livignu nabídnout všechno, co k dobré lyžovačce, snowboardingu, splitboardingu nebo telemarku patří. V rámci programu se naučíte jízdu od úplných základů, řadu tipů a triků, po horách se budete pohybovat se zkušenými průvodci a k dispozici vám bude i heliskiing, který může Livigno jako jedno z mála evropských středisek vůbec provozovat. Ve Freeride vesničce si navíc budete moct vyzkoušet všechny technické novinky ze světa zimních sportů a samozřejmě poznáte spoustu lidí, kteří milují zimní sezónu a svah stejně tak nadšeně jako vy.

Více informací zde

 

08. 01. 2016, 12.57:33

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist