Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Náš tip: Příjemný podzim s čajem AHMAD TEA

Příjemný podzim s čajem AHMAD TEA Příjemný podzim s čajem AHMAD TEA Příjemný podzim s čajem AHMAD TEA

Pokud hledáte vzpruhu pro váš imunitní systém a nechcete chodit do lékárny, máme pro vás skvělé tipy, které vám dodají potřebné látky přímo ze srdce přírody.  Vyzkoušejte ovocnou směs šípek a třešeň - lahodný čajový elixír pro posilnění imunity i vášeho trávicího systému. Pokud vaše tělo potřebuje prohřát a přitom dodat potřebnou dávku vitamínu C, jistě vás AHMAD TEA London potěší čajovou směsí citrónu a zázvoru. Oba balené v ALU sáčcích zaručujících dokonalou čerstvost a aroma.

Víte, že...

Černé čaje - chuť je výrazná a plná, je pestrou přehlídkou těch nejvyhlášenějších čajových oblastí, od pověstného Ceylonu, Srí Lanku nebo Keňu, až po proslulý Darjeeling.

Zelené čaje - vycházejí z klasické chuti originálního zeleného čaje a putují od delikátnosti zeleného čaje Earl Grey až k ovocné chuti zeleného čaje s příchutí borůvek. Zelené čaje jsou vhodné pro každou příležitost a náladu. Po tisíce let je zelený čaj uznáván pro své zdraví prospěšné vlastnosti, které zahrnují skutečnost, že je mimořádně účinným antioxidantem.
 
Ovocné čaje nabízí pestrou paletu příchutí, vůní, barev a nálad. Řadu z nich si lze vychutnat jako horké či ledové nápoje, samostatně nebo s jedním či dvěma kousky ovoce pro ještě lepší zážitek. Bylinné a ovocné extrakty jsou pečlivě vybírány kvůli svým vlastnostem prospěšným pro zdraví člověka – obsahují antioxidanty, jsou bezkofeinové, podporují trávení, napomáhají relaxaci, osvěžují a představují přirozené stimulanty.

Čajový sommelier Jiří Richter, uznávaný odborník, který dlouhých dvanáct let zasvětil kávě a stal se vyhledávaným baristou, má za sebou úspěšnou reprezentaci České republiky na světových soutěžích v baristice a v barmanství. Přesto, že dosáhl ve svém oboru značného úspěchu, rozhodl se vydat novou cestou a ne náhodou si zvolil právě čaj. Čaj je dle jeho slov zajímavý produkt, se kterým se dá kouzlit a hrát si. Jiřího Richtera oslovil svou mnohostraností použití a škálou chutí. Při vymýšlení drinků na barmanské soutěže začal experimentovat.

 • Společnost AHMAD TEA London byla založena  roku 1986 v Londýně Ahmadem Afsharem, jehož rodina se čajovému průmyslu věnovala dávno před tím, než emigrovala do Velké Británie

Nejčtenější články na téma Zdraví:

 1. Denisa Barešová: Moje tipy pro zdraví a pohodu
 2. Tamara Jiříková: Moje tipy pro zdraví a pohodu
 3. Mili Pilátová: Moje tipy pro zdraví a pohodu
 4. Fakta a mýty o používání tamponu
 5. Hana Dvorská, známá česká kaskadérka a instruktorka boot campu: Moje tipy pro zdraví a pohodu
 6. Daniel Müller: Moje tipy pro zdraví a pohodu
 7. Veronika Buriš Vrzbová: Moje tipy pro zdraví a pohodu
 8. Poruchy pigmentace kůže
 9. Tereza Cihlářová: Moje tipy pro zdraví a pohodu
 10. Michal Šubr: Moje tipy pro zdraví a pohodu
 

15. 10. 2013, 15.00:05

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist