Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Na českém trhu je vysoce kvalitní ústní voda, která účinně pomáhá chránit před vznikem zubního kaz

Zubní kaz, to je nemoc, se kterou má zkušenosti 9 z 10 Čechů. Není divu, podle aktuálního průzkumu si zuby čistí sice drtivá většina lidí, ústní vodu však používá jen 38 % z nich, přičemž valná část jen kvůli svěžímu dechu. žvýkačky

Moderní trend, který přichází ze severských zemí, a který je podložen medicínskými studiemi, jednoznačně diktuje, že k předcházení zubnímu kazu pomáhá vedle kvalitní zubní pasty neoddělitelně i ústní voda s odpovídajícím obsahem fluoridů.

Pokud chcete podstatně snížit riziko vzniku zubního kazu, čistění zubů prostě nestačí. Vedle zubní pasty je nezbytná také ústní voda s odpovídajícím obsahem fluoridů a xylitolu, jejichž kombinace je účinná v boji se zubním kazem,“ upozorňuje Jan Matějovský z farmaceutické společnosti Actavis, která nechala vypracovat výše zmíněný průzkum veřejného mínění.

Actavis uvedl na český trh řadu přípravků ORALFLUX, které vedle kvalitní zubní pasty přináší do České republiky revoluci: vysoce kvalitní ústní vodu s obsahem fluoridů, která umožní podstatně zvýšit šanci vyhnout se zubnímu kazu, a žvýkačky, které mohou plnit stejnou funkci po každém jídle. Například ve Švédsku jsou produkty ORALFLUX s přehledem nejprodávanější. 

 

15. 12. 2014, 16.02:17

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist