Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Moderní elektronické hračky, které nám pomohou získat kondici a udržet se fit

Co dělat, abychom byli zdraví a cítili se dobře? V našem seriálu se zaměříme na tyto tři oblasti: pohyb, strava, pravidelná péče a kontrola zdraví.

Začneme pohybem. Jaký pohybový režim aktivního životního stylu doporučují odborníci?  „Důležitá je pohybová aktivita minimálně 4 – 5krát v týdnu. Měly by spíše převažovat aerobní aktivity delšího vytrvalostního charakteru. Tuk se začíná odbourávat po 30 minutách. Ideální je rychlá chůze, běh, kolo, brusle, tanec apod. v kombinaci se cvičením na zpevnění těla a zpevnění hlubokého stabilizačního systému, jakými jsou power plate, jóga nebo pilates  - a to ideálně 2krát týdně. Díky těmto aktivitám zabráníte bolestem zad a posílíte svaly pánevního dna. Snažte se cvičit rovnoměrně v průběhu celého týdne, nicméně jeden den si dopřejte odpočinek a relax,“ vysvětluje Jaroslava Nožičková, zdravotní sestra a fitness trenérka.

  • Výbornou pomůckou při zlepšování kondice nám pak mohou být různé elektronické hračky. U váhy nestačí, že jen váží – potřebujeme zjistit i podíl tuku a vody. Hodinky už dávno neměří jen čas – mohou nám pomáhat měřit tep a zlepšovat naše sportovní výkony. A samozřejmě nás i včas upozornit na blížící se zdravotní problémy.

Produkty, které vám pomohou:

Váha nové generace
Withings WS-30 Wifi/Bluetooth váha pro iOS zařízení, bílá

Osobní WiFi váha, která je kompatibilní s telefony a tablety se systémy iOS a Android. Hlavní kouzlo tkví v aplikaci, do které jsou automaticky nahrávána data z vážení. Díky ní totiž můžete svojí hmotnost sledovat v grafech, umí vypočítat také BMI a spolupracuje se sportovními aplikacemi, takže si můžete nastavovat cíle hubnutí. Jako bonus působí váha luxusním dojmem, což podtrhuje platforma ze speciálně tvrzeného skla.
• paměť pro osm profilů, různých uživatelů
• kompatibilní s Androidem a Apple iOS
• váží s přesností na 100 gramů, umí spočítat BMI či upozornit na počasí venku
Více info zde.

Váha nové generace

 

Na dráze i v posteli
Aligator i-gotU Smart Q60

Fitness náramek, který oceníte jak při sportu, kdy dokáže přesně monitorovat vaši aktivitu, tak i v noci, neboť sleduje kvalitu vašeho spánku. Navíc umí také upozorňovat na zmeškané události, což je za danou cenu velmi příjemný bonus.
• výdrž na nabití až 7 dní
• podsvícený OLED displej
• kompatibilní s Android a iOS
Více informací zde.

Fitness náramek, který oceníte jak při sportu

Sportovní výkony pod drobnohledem
TomTom Runner GPS Watch

Sportovní hodinky s GPS navigací od legendárního výrobce TomTom. I přes příznivou cenu se vyrovnají dražším modelům, nabízí například přesnou GPS a možnost exportu dat do PC. Vynikají kvalitním zpracováním a chytrým softwarem.
• vodotěsná konstrukce
• možnost propojení s PC
• detailní analýza vašeho výkonu díky GPS čipu
Více informací zde.

TomTom Runner GPS Watch

 

 

13. 02. 2015, 14.51:08

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist