Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Mezinárodní kongres Aerobiku a Bodymind Brno

Po sedmé, ale zcela nově, proběhl 10.10.09 v Brně podzimní mezinárodní kongres aerobiku, fitness a body mind.Novým organizátorem akce byla Aerobicmania, nové byly prostory, ve kterých se kongres konal. Nový byl servis, který mohli účastníci během kongresu využívat. Nově postavený, moderní komplex FsPS v Brně Bohunicích nabízí 4 sportovní haly a další prostory pro regeneraci, relaxaci, prodejní stánky atd. 

VIDEO NA YOUTUBE

Zajímavý program a široká nabídka služeb partnerů byli důvodem, že kapacita kongresu byla vyčerpána už v předprodeji a mnoho zájemců, kteří se rozhodli na poslední chvíli,  muselo být bohužel odmítnuto. Stovky účastníků si mohli vybírat z nejrůznějších lekcí dynamických, kompenzačních, tanečních, kondičních atd. vedených špičkovými zahraničními prezentéry  a českými instruktory a školiteli nejznámějších českých sporotovních vzdělávacích organizací.

Energii vydanou pohybem pak mohli všichni doplnit na stáncích s občerstvením a výživovými produkty od firem Nutriproduct, Giraffy, La Cafe, Top Moravia, relaxovat a regenerovat unavená těla mohli u prezentačních stánků  firem Sholl, Loreál, Dermacol, kde je čekala například masáž nohou a pedikúra, úprava účesů, kosmetické poradenství a líčení.

Velké poděkování patří všem vystavovatelům, kteří věnovali dárky účastníkům a do tomboly řadu hodnotných cen a zejména genrálnímu partnerovi akce společnosti Nike, hlavním partnerům - společnosti Top Moravia, Dermacol, Renocar a D.I.C. - Diamonds International Corporation, která věnovala diamant jako hlavní cenu tomboly. Díky patří také Korunní za zajištění pitého režimu a všem mediálním partnerům.

NEPŘEHLÉDNĚTE!
Aerobicmania zastoupená Romanem Ondráškem vyhlašuje malou soutěž o NEJ foto z kongresu!
Vítěze, kterého vybere Roman na konci října (vzhledem k podzimním prázdninám prodlouženo do 11.11.), odmění volným vstupem na další kongres v Brně, který se plánuje na únor 2010.
Fotografie vkládejte přes naši Galerii čtenářů -
PODROBNÝ NÁVOD ZDE
Neváhejte a připojte se k nám... Čím více fotek vložíte, tím větší šance na vítězství!

 

text: Ing. Roman Ondrášek, foto: archiv – 25. 10. 2009, 16.58:39

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist