Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Informace pro čtenářských fotogalerií

Informace pro autory čtenářských fotogalerií

Každý registrovaný čtenář aerobic.cz může vytvářet své vlastní fotogalerie z oblasti aerobiku, fitness a zdravého životního stylu. Počet fotografií není omezen. Fotogalerie nesmí obsahovat komerční reklamu.

Redakce si vyhrazuje právo upravit nebo nezveřejnit takové fotogalerie, které poškozují zájmy aerobic.cz nebo jsou v rozporu s platnými zákony.

Informace o registraci čtenářů neleznete zde.

Jak vytvořit foto - galerii čtenářů

 • Po přihlášení do čtenářské sekce klikněte na záložku Fotogalerie viz obrázek níže:

   

 • Dále klikněme na link "Vložit novou fotogalerii" viz obrázek níže

   
 • Nyní se nám zobrazí uživatelsky přítulný formulář pro název akce, titulek fotogalerie a doprovodný text k fotogalerii.

  Název akce - nejprve kliknutím na roletku u názvu akce zobrazíme seznam akcí. Pokud akce, ke které chceme vkládat fotografie již existuje, zvolme ji. Např. chcete udělat fotogalerii z posledního FACE kongresu, je pravděpodobné, že již akci někdo zadal a je vhodné fotogalerie ze stejné akce zobrazovat pohromadě. Pokud však taková akce neexistuje, zvolme v roletce "nový název akce".  Tím se Vám ve formuláři nově zobrazí pole: "Nový název akce", kde vyplníte název akce.
  Titulek fotogalerie - zde vyplníme výstižný název popisující naší fotogalerii.
  Komentář čtenáře k akci - jedná se o průvodní text k naší fotogalerii s libovolným rozsahem.  Po vyplnění formuláře klikneme vlevo dole na tlačítko "Založit fotogalerii a nahrát fotografie".


 • Nyní pomocí níže zobrazeného formuláře postupně vložíme fotografie. Kliknutím na tlačítko "Browse" nalezneme fotografii v našem počítači. Maximální velikost fotografie je povolena o velikosti 1 MB. Obrázky mohou být pouze typu JPG. Chceme-li napsat komentář k fotogarfii, vyplníme popisek. Vlastní načtení fotografie proběhne kliknutím na tlačítko "Nahrát fotogarfii".  Po úspěšném načtení fotografie na server aerobic.cz, se přidaná fotografie zobrazí ve formuláři níže. Tento formulář slouží jednak pro případné dopsání nebo upravení popisků, ale také pro nenávratné odstranění fotografie z galerie.


 • Po vložení všech fotografií a případném doplněním popisků a upravení průvodního textu můžeme fotogalerii publikovat pomocí tlačítka dole viz obrázek níže:


  Po publikování fotogalerie jsme o této skutečnosti informováni textem - čeká na schválení. Během této doby již nemůžete fotogalerii měnit.


 • Po schválení fotogalerie administrátorem se vedle nadpisu článku zobrazí datum a čas, kdy byla fotogalerie zveřejněna - publikována.


 • Po schválení administrátorem si může každý návštěvník aerobic.cz prohlédnout Váši fotogalerii. Fotogalerie čtenářů jsou dostupné v menu po levé straně "Galerie čtenářů".


 

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist