Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Men‘s Challenge ’09

Češi mají znovu šanci dokázat, že se mezi nimi dají najít opravdoví Muži! V lednu byl  zahájen již druhý ročník unikátní soutěže Men‘s Challenge ’09. Tváří letošního ročníku se stal mistr světa ve skicrossu Tomáš Kraus. I letos se budou všichni zaregistrovaní účastníci soutěže ucházet o nádherný vůz Mercedes-Benz GLK v hodnotě téměř jeden a čtvrt milionu korun. Velké finále proběhne na Islandu a hlavní disciplíny jsou obzvláště zajímavé. Finalisty čeká závod na sněžných skútrech, turnaj ve sněžném golfu a pool billiardu. Zájemci se mohou do soutěže přihlásit na internetové stránce www.mens-challenge.cz a vytvořit si zde svůj osobní profil. I ti, kteří se do soutěže nepřihlásí a budou pouze hlasovat pro svého favorita, mají letos šanci na výhru! Připraveno je nejen mnoho výrobků z nabídky společnosti Procter & Gamble, ale také hlavní cena – atraktivní automobil Peugeot 207 CC. „Men‘s Challenge dostane z lidí to nejlepší, představuje skutečnou výzvu,” říká Tomáš Kraus. „Je tu určitá podobnost se skicrossem, protože jednostranně zaměření jedinci nemají šanci – vyhraje ten, kdo soutěž zvládne fyzicky, technicky i mentálně.“

Men‘s Challenge ’09 se stejně jako loňský ročník opět skládá ze dvou částí – internetového hlasování a soutěžního finále, kde se tři nejúspěšnější utkají na Islandu v atraktivních disciplínách – v závodu na sněžných skútrech, turnaji ve sněžném golfu a v pool billiardu. Vítěz finálového klání obdrží nádherný vůz Mercedes-Benz GLK.

Všichni, kteří mají odvahu a chuť dokázat, co v nich je, se mohou do soutěže přihlásit od 1. ledna 2009 do 15. února 2009 na internetové stránce www.mens-challenge.cz. Každý účastník si zde musí vytvořit svůj profil, na základě kterého mu mohou přátelé a návštěvníci internetové stránky v období od 10. ledna do 15. února 2009 zasílat prostřednictvím SMS své hlasy. 15. února 2009 bude uzavřena první část hlasování a do semifinále postoupí 10 nejúspěšnějších, kteří budou zahrnuti v seznamu „Top 10“. 16. února 2009 startuje další hlasovací období, ale tentokrát se již hlasy budou posílat jen těm nejúspěšnějším z „Top 10“. Z tohoto hlasování, které bude ukončeno 20. března 2009, vzejdou tři finalisté, kteří se mohou těšit na závěrečné velké finále na Islandu, probíhající ve dnech 16. – 18. dubna 2009. Finalisté budou oznámeni 26. března 2009.

Každý, kdo bude chtít poslat svému favoritovi hlas a posunout jej tak do velkého finále, tak může učinit poté, co se zaregistruje na internetové stránce www.mens-challenge.cz. Po úspěšné registraci a zaslání EAN kódu z výrobku kteréhokoliv ze zúčastněných značek  - Old Spice, Head & Shoulders, Gillette Fusion, Braun, Oral-B a Duracell - mu bude přidělen unikátní kód, na základě kterého může prostřednictvím SMS zaslat až 5 hlasů vybranému soutěžícímu. Jeden účastník může v každém hlasovacím období získat od jednoho hlasujícího maximálně pět hlasů. Toto opatření bylo oproti loňskému hlasování přes internet zavedeno jako obrana proti manipulaci se zasíláním hlasů.

Každý, kdo pošle svůj hlas soutěžícím, má v průběhu hlasování šanci vyhrát některou z atraktivních cen z nabídky značek Procter & Gamble. Po ukončení hlasování, dne 25. března 2009, proběhne velké slosování za účasti notáře, kde bude z platných hlasů vybrán vítěz, jenž získá hlavní cenu – automobil Peugeot 207 CC. Do slosování o hlavní cenu budou zařazeni všichni hlasující, ale každý z nich pouze jednou, bez ohledu na počet zaslaných hlasů. Více o pravidlech hlasování a celé soutěži na www.mens-challenge.cz.

Tomáš Kraus
Jeden z našich nejúspěšnějších sportovců, skicrossař Tomáš Kraus, se narodil 3. března 1974 v Děčíně. Je několikanásobným mistrem České republiky v alpském lyžování, ke světové špičce však patří zejména ve skicrossu. Světový šampionát vyhrál v letech 2005 a 2007, Světový pohár získal v letech 2005 (historicky první vítěz), 2006 a 2007. V roce 2006 se stal také celkovým vítězem Světového poháru v akrobatickém lyžování. Slavný lyžař právě zahajuje sezónu, ve které očekává řadu dalších úspěchů. K jeho sportovním koníčkům patří kromě lyžování také golf.

 

10. 01. 2009, 17.23:29

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist