Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Fotogalerie

Fotogalerie: MEN‘S CHALLENGE ’08

11.jpg15.jpg22.jpg
25.jpg3.jpg30.jpg
31.jpg8.jpg9.jpg

Vítězem prvního ročníku unikátní soutěže Men's Challenge´08 se stal Michal Dytrt z Prahy a získal tak luxusní Mercedes ML 280 CDI, který si přebral z rukou Romana Šebrleho, tváře této soutěže. Ve finálním klání dne 12.7.2008, které probíhalo za náročných podmínek v exotické marocké Marakéši, dosáhl nejvyššího počtu boudů. „Finále bylo mnohem náročnější než jsem čekal, ale jsem rád, že jsem to nevzdal a podařilo se mi vyhrát a děkuji všem, kdo mě podpořili“, řekl Michal.

Men‘s Challenge ’08 se skládala ze dvou částí, internetového hlasování, které probíhalo od 1.4. do 30.6.2008 a rozhodlo o postupu tří účastníků do finále a soutěžní akce, kde se finalisté utkali v Maroku v Marakéši v pouštní rallye a v texaském „rychlém“ pokeru. Prostřednictvím internetových stránek www.mens-challenge.cz se do soutěže přihlásilo více než 2000 lidí. Ti si na stránkách vytvořili svůj profil s cílem, co nejvíce zaujmout. Návštěvníci těchto stránek pak mohli hlasovat pro své favority. Zajímavé je, že i když byla soutěž zacílena na muže, přihlásilo se do ní i několik žen. 

Organizátorem soutěže je společnost Procter&Gamble Czech Republic, s.r.o. a soutěž se konala pod hlavičkou značek Old Spice, Head&Shoulders, Gillette Fusion, Braun, Oral-B a Duracell.

 

foto: Communication Works – 20. 07. 2008, 10.52:33

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist