Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Markéta Vostrá: ASTROFEJETON aneb co si Žofka myslí o dnech 17. až 23.října 2016

Ve zdraví jsme přečkali úplněk, který nám přinesl příjemnou změnu počasí, a tak se podíváme, jaké bude tento týden astropočasí.

Hned při pondělku nás může překvapit, jak brilantně formulujeme slova a vážeme je do působivých vět. Zatím nelze s jistotou říci, zda bude krasomluva více působit na nás a budeme propadat obdivu nad svými rétorickými schopnostmi, či oslníme svými odvážnými výroky druhé.

  • V každém případě se konjunkce Slunce a Merkura odehraje ve vzdušných Vahách, tudíž se na vyřčeném nedá příliš stavět. Bude to samé „uvidíme, možná, snad, příště“ a slova budou poletovat jako mýdlové bubliny, zalesknou se na slunci a nenávratně zmizí.

Ostatně, co mi jen víme, kde pravda vlastně celou dobu vězí...

O veslo se v tento den bude přetahovat naše citovost s naší neméně důraznou složkou, ve které je ukryto vše, co se nám za naše žití podařilo dostatečně vytěsnit či se alespoň tímto směrem nedívat. Můžeme se tudíž opravdu divit, co budeme v tento den pociťovat.Markéta Vostrá, foto: Kristýna Vítečková

V úterý nám vstoupí Venuše do znamení Střelce a ještě se bude k tomu přátelit Luna s Jupiterem. To může vyvolávat takové to vnitřní radostné tetelení, o kterém se můžeme domnívat, že už nám zůstane navěky, protože jsme patrně dosáhli bodu obratu a zčista jasna umíme žít šťastně.

Nechci zde působit nějak skepticky, ale obávám se, že až si Luna ve středu stoupne tváří v tvář Saturnu, bude po tetelení a nitro může v pravidelných sprškách zalévat pesimistické ladění spolu s pocitem, že jsme prokrastinovali až příliš dlouhou dobu a je čas na decluttering což volně přeloženo znamená slézt z divanu a jít si udělat pořádek tam, kde máme zmatek.

Práce nám půjde od ruky a vyčistíme nejen zašlá zákoutí své reality, ale také hlavu.

Ve čtvrtek máme Den stromů. A v pátek stane Luna tváří v tvář stále ještě velmi bytelné konjunkci Pluta s Martem a možná podnítí přemítání nad tím, jak moc jsme ve své moci či ne-moci. Moc bude díky této konjunkci po nějakou dobu ještě velké téma.

No a sláva, je tu víkend, přičemž sobota je rozhodně ten příjemnější den, vzhledem k trigonu mezi Lunou a Venuší. Budeme mile laděni a den bude splavný, což se o neděli rozhodně říci nedá.

A co na to Žofka? Ta v sobotu oslaví osmý rok svého psího života! Tak to bude jízda!!
Krásný týden!

Astrofejeton pro vás připravuje pejsek Žofka se svou paničkou Markétou Vostrou.

 

foto: Kristýna Vítečková – 16. 10. 2016, 22.01:15

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist