Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Marcela Janischová: Aerobicmania SUN DAY 2013

První srpnová sobota v Brně patřila Aerobicmanii Sun Day...  A byl to opravdu slunečný den. I přes vysoké venkovní teploty a všudypřítomný nedostatek stínu, se v bohunické sportovní hale Masarykovy univerzity sešlo přes 150 účastníků, kteří se už od samého rána těšili na domácí i zahraniční prezentéry a pět nádherných hodin plných pohybu. 

Hned u vstupu jsme obdrželi lístky do tomboly a drobné dárečky od sponzorů, včetně vody, která v tropických teplotách jen mizela. Nedočkavci, nebo ti, co jeli z velké dálky s dostatečnou rezervou a dorazili do brněnských Bohunic dříve, si už od brzkého rána mohli krátit čekání  třeba zkouknutím nových oblečků od partnerů akce, nebo se nechat změřit u stánku Be Fit With Lucie (z té váhy vychází fakt zajímavé čísla…)

Po slavnostním zahájení akce Romanem Ondráškem a přestavení všech prezenérů dne, letní náladu rozproudil Summer dance od Lenky Velínské, Romana Ondráška a Milana Ondruše. Při nápaditém propojení tří stylů – Latino Dance, Dance aerobic a House, se snad nenašel nikdo, kdo by si nepřišel na své.

Ti, co zůstávali na place i na druhou hodinu, byli dokonale rozehřátí na to, aby si užili posilovací hodinku Jump&Pump s Davidem Staufferem. Dle mého názoru by si na Davida měl zajít každý, kdo se zajímá o bodystyling a posilovací lekce vůbec, protože jeho promyšlené hodiny funkčního tréninku jsou velkou inspirací a nabouráním klasických stereotypů. Ti, kteří se druhý den účastnili některého z workshopů v nově otevřeném studiu MyFit, mi dají určitě zapravdu.

V dalších dvou tanečních hodinách si každý tancechtivý účastník roztančil své tělo. Nejdříve s trojicí Roman, Dáša a Peťa při Cardio Dance, hned potom s vynikající Silvii Jané, která svým latinem strhla celou halu, ti kdo necvičili, ji museli alespon pořád pozorovat. Nepochybuji, že všichni si v tu chvíli připadali jako na dovolené v latinské Americe.

Jako cooldown byl nádherně zvolen Overball variations Lenky Velínské, která svým nezaměnitelným způsobem spojila pilates s overbally a udělala tak nádhernou posilovací a strečinkovou tečku za kongresovým dnem.

Aerobicmania SUN DAY 2013

Z následných ohlsasů ostatních účastníků usuzuji, že si Aerobicmania Sun Day všichni dokonale užili a už nyní se těší na podzimní termín kongresu Aerobicmania.

Nejčtenější reportáže na Aerobic.cz:

  1. IV. Aerobic kongres Trnava
  2. Dana Kučerová: BEST of FACE Czech na Hamru
  3. Mezinárodní Fitness Den v Plzni
  4. Eva Kubalová: Best of FACE CZECH
  5. Kajča Jarošová: Největší jóga festival ve střední Evropě aneb skvělá neděle na Reebok Yoga Sensation v Praze
  6. Lucie Reichlová: 3D FITNESS kongres - 8. ročník Pohyb a zdraví 2018
  7. David Daceman: Šmrncovní akce CAPRO TEAM SHOW měla opět náboj!
  8. Kongres Fitness story rozhýbal Olomouc
  9. Tělo a Mysl Tour 2016 v Plzni
  10. VZP TOUR s Hankou Kynychovou vyvrcholilo v Praze
 

11. 08. 2013, 10.21:43

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist