Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Marcela Janischová: Aerobicmania podzim 2013

Mezinárodní kongres Aerobicmania není pro žádného aerobičáka, či aerobičku neznámým pojmem. Jeden z největších aerobikových kongresů u nás, který probíhá dvakrát ročně v brněnských Bohunicích, je už pravidelným programem v kalendářích příznivců tanečních forem aerobiku, step aerobiku, posilovacích lekcí i pomalých forem.

9. ročník mezinárodního kongresu Aerobicmania probíhal v tradičních prostorách sportovní haly Masarykovy univerzity, které se už od samého rána plnily nově příchozími.

Mnoho z účastníků si přivstalo a dojelo  ještě před termínem prezence, aby si prohlédli a zakoupili nějaké fitness věcičky,  případně ukořistili volnou skříňku na odložení věcí.

Kromě NIKE Elite týmu: Lenka Velínská, Roman Ondrášek, Lukáš Kolek, Milan Ondruš, Kika Růžičková, Iva Mojžíšková,  Radka Vandasová a další měli v programu své místo i zahraniční prezentéři Robert Sorensen (SWE), Pawel Oracz (PL), Dave Stauffer (USA), Daniella Mallach (ISR), Peter Dragovič (SLO), Changmin Ryu (KOR), Jana Zeisbergerová (DK).

Úvodní hodina kongresu v hlavním sale patřila pořádajícím – Lence Velínské a Romanovi Ondráškovi a Dance Aerobicu, zatímco ve “stepovém” sále to doslova rozjel Robert Sorensen. Během dne se pak daly navštívit energické lekce stálic kongresu Aerobicmania – Milana Ondruše a Kiky Růžičkové, nádherný pilates Daniely Mallach, která dozajista uspokojila i  nejnáročnějšího pilates nadšence, stepy Romana Ondráška nebo Pawla Oracze, nebo Indoor walking s Gosiou Grzybowskou. A ti, kteří mají rádi opravdu posilovací lekce, byli určitě nadšeni z lekcí Davida Stauffera, který je v současné době jeden z nejlepších prezentérů lekcí TBW.  Těm, kterým dvě hodiny s Davidem Staufferem nestačily, se mohli druhý den zúčastnit jeho Workshopu ve studiu MyFIT.

Ve třetím sále “Bodywork” byla v rámci kongresu Petrem Dragovičem představena take novinka v posilovacích lekcích - Metabolic  Effect – v česku byla na kongrese tato lekce prezentována poprvé.

Celou akci poslední hodinou nádherně zakončili Pawel Oracz s Dance Show v hlavním sále, a poprvé na kongrese Aerobicmania si mohli cvičíčí užít také Port de Bras s výbornou ostravskou prezentérkou Ivou Mojžíškovou.

Ale ani po skončení posledních lekcí, nebyl prostor pro smutnění. Endorfiny nabyté odcvičenými lekcemi pracovaly na plné obrátky a navíc -  Aerobicmania bude zpět 8.2.2014.

Marcela Janischová: Aerobicmania podzim 2013

Nejčtenější reportáže:

  1. IV. Aerobic kongres Trnava
  2. Dana Kučerová: BEST of FACE Czech na Hamru
  3. Mezinárodní Fitness Den v Plzni
  4. Eva Kubalová: Best of FACE CZECH
  5. Kajča Jarošová: Největší jóga festival ve střední Evropě aneb skvělá neděle na Reebok Yoga Sensation v Praze
  6. David Daceman: Šmrncovní akce CAPRO TEAM SHOW měla opět náboj!
  7. Lucie Reichlová: 3D FITNESS kongres - 8. ročník Pohyb a zdraví 2018
  8. Kongres Fitness story rozhýbal Olomouc
  9. VZP TOUR s Hankou Kynychovou vyvrcholilo v Praze
  10. Tělo a Mysl Tour 2016 v Plzni
 

31. 10. 2013, 14.50:09

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist