Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Lucie Blechová: Růžičkovi opět v Brně!

Aerobicmania v Brně letos oslovila pro svůj kongres nově manželé Růžičkovi z Benešova. Jsou to průkopníci PARTNER tréninku a dalších projektů. Oba jsou to vystudovaní telocvikáři a drží se třech základních pilířů tělovýchovy - gymnastika, atletika a sportovní hry (plavání).

Na kongrese jim patřila pátá hodina v sále bodywork s názvem Partner training (jak jinak). Když jsem si šla urvat své místečko, Pepa lepil na zem pásky, rozdělil místnost na 4 části, které pak využili v hodině. Nevím, zda-li se ostatní báli jít do vnitř, nebo jim to přišlo divné, a tak se koukali přes sklo dveří a čekali co bude.

Pepa s Eliškou si rádi hrají, zapojují emoce a sociální efekt a proto si nás prvně rozdělili do čtyř skupin a nechali nás "soutěžit". Zahřátí formou hry mělo opravdu svůj účinek. Né že jsem jenom zapojila veškeré svalstvo, ale také jsem se bavila a smála na celé kolo.

Další část hodiny byl samotný Partner training. To už nás se rozdělili do dvojic na 4 skupiny. Jeli se pouze 4 cviky 2 krát po sobě po dobu 60/30 a to dvě kola. V duchu jsem si říkala, že to bude lážo, že jsem zvyklá, ale přiznávám, opravdu hodně jsem přestřelila.

Růžičkůvi si také zakládají na komplexnosti a všestrannosti, takže jeden "cvik" nebyl jen o jednom cviku, ale o seskupení pohybů a zapojení co nejvíce svalů. Byla to opravdu makačka, skvělá zkušenost a inspirace. A moje tělo na klan Růžičků vzpomíná ještě teď.

A vy si můžete s nimi zadovádět v sobotu 2. dubna 2016 opět v Brně.

Josef Růžička: Partner Training „created by“ Růžičky na Aerobicmania

Lucie Blechová: Růžičkovi opět v Brně!

 

31. 03. 2016, 20.32:53

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist