Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Lenka Šubová Reebok Fitness Sensation 2016

Když jsem ve čtvrtek zjistila, že budu mít lístky na Reebok Sensation v Praze, zrušila jsem veškerý svůj program a začala se balit na cestu.

V pátek jsem dorazila do Prahy a hned jsem spěchala na večerní program do SaSaZu.

Fitness Party Hard

Večerní cvičení ve stylu Les Mills bylo naprosto skvělé a nabíjející. Energické lekce od světových i českých lektorů, Les Mills Bodyattack, Les Mills Grit a Bodycombat. Akční lekce, při kterých jsme se všichni pořádně zapotili a hrozně si to užili.

Reebok fitness sensation, foto: JAD Production.

Z lektorů sálala energie a dokázali z nás vyždímat i poslední zbytky sil. Do varu nás dostali čeští profesionálové Filip Kulštrunk a Ria Hrušovská a pomáhal jim s tím skvělý polský lektor Szymon Wesolowski, který dělá v ČR i školení.

Vyzkoušeli jsme si cvičení posilovací, spalovací i s prvky boxu. Mezi tím přišla i lekce Stretch Effect, která byla více klidnější, zaměřená na balanční a posilovací cviky.

Celkově mám z večera hrozně dobrý pocit, cítila jsem se nabitá energií, i když jsem cvičila tři  hodiny v kuse. Poprvé jsem se setkala se stylem Les Mills a doufám, že se k němu ještě někdy vrátím, je to skvělé a efektivní cvičení.

Yoga Party Night

Sobotní večer byl ve znamení jógy a program vypadal opravdu zajímavě. Všechno odstartovalo lekcí Bhakti Vinyasa Flow od Sanna Yogini, která vyučuje jógu až na Bali.

Sanna byla velmi příjemná a nakazila všechny cvičící svou pozitivní energií. Na začátku lekce jsme všichni zpívali mantry, což bylo uklidňují a naladili jsme se na stejnou vlnu. Sanna hodně mluvila o pozitivním přístupu k životu a o lásce k sobě samému.

V půlce lekce jsme si na odreagování zatancovali na jednu písničku. Následovala Chillout Flow Yoga se dvěmi slovenskými lektorkami, tempo bylo vysoké a účastníci byli spokojeni.

Reebok fitness sensation, foto: JAD Production.

Při této lekci jsme se trochu zapotili, ale to jsme nevěděli, co bude následovat dál. Přišla totiž hodina Trance DJ Dance s Markétou Faustovou a to byla jízda. Od základních jógových pozic jsme se postupně dostávali k uvolňujícímu tanci, až jsme nakonec pobíhali po parketu, divoce tancovali a strašně se smáli a uvolnili se.

Všichni naprosto spokojení a zpocení potom zasedli na poslední lekci meditace od Zuzany Klingrové a Václava Krejčíka. Akce rozhodně potěšila jógové profesionály i začínající jogíny, vyzkoušeli jsme si mnoho stylů a každý si určitě našel to své.

Už teď se těším na další ročník!

Reebok fitness sensation, foto: JAD Production.

 

foto: JAD Production – 29. 06. 2016, 17.55:12

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist