Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Lenka Šnajdrová: Litex aerobic SHOW 008

O tom, co a jak se na Litex aerobic SHOW 008 cvičilo, jste si už přečetli od Karoliny Jarošové, takže já se zaměřím na něco malinko jiného.

Na Litex aerobic SHOW jsem byla už potřetí, a potřetí jsem byla nadšená dokonalou organizací. Rychlé odbavení u vchodu – kontrola vstupenky, kuponky na dárky od sponzorů, jogurt a náramek. Když počítám, že v hale bylo kolem 300 cvičících, klobouk dolů.

 Místo v šatnách. Přestože naše tříčlenná skupinka dorazila těsně před začátkem, a hala byla už plná, našli jsme luxusní místo v šatně a mohli jsme zabrat téměř celou lavičku! Ve sprchách tekla krásně teplá voda, topení hřálo a ani na WC jsem nemusela čekat dlouhou frontu.

Výběr partnerů a sponzorů. U každého stánku bylo něco dobrého a zdravého k ochutnání nebo něco krásného a praktického k nakoupení. Prostě věci, které téměř každý využije a může si je finančně dovolit.

Perfektně složený program. Ani chvilku jsme se nenudili, i cvičební přestávky byly vyplněné zajímavým vystoupením, a celé to završila pohádková tombola.  Oceňuji program vyvěšený na dveřích, aby se každý mohl podívat, v kolik začíná jeho oblíbený lektor. Další palec nahoru patří krásným slečnám, které rozdávaly nakrájené ovoce pro více energie! Ta byla skutečně potřeba, protože lektoři nikoho nešetřili. 

No a když to všechno propojilo dohromady slovo pohotového, vtipného a profesionálního moderátora Ondry Pokorného, nemělo to chybu! 

Fotogalerie:

Lenka Šnajdrová: Litex aerobic SHOW 008 

Na 009 určitě nebudu chybět a připomínám, že lístky je potřeba koupit včas, letos o ně byla rvačka.

 

02. 12. 2014, 21.56:58

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist