Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Lenka Šnajdrová: Jak si zlepšit paměť a koncentraci aneb Mozkocvična do kapsy

Je mi velkým potěšením vám představit knížku, kterou napsala čtenářka Aerobic.cz   Lenka Šnajdrová. Lenku znám díky webu už pár let a musím říct, že je nejen skvělá propagátorka Zumba fitness, ale hlavně také báječný člověk s úžasným smyslem pro humor.  Lenka Šnajdrová: Jak si zlepšit paměť a koncentraci aneb Mozkocvična do kapsy

Pokud tedy máte – stejně jako já - pocit, že zapomínáte, nebo že si dokonce nic nepamatujete,  pořiďte si knížku, díky které se vše jistě zlepší.

Žijeme v době informační exploze. Mozek musí třídit daleko více informací než dřív. Musí se rychle rozhodovat, která informace je důležitá a která ne. Je zahlcen a přetížen, což se projevuje i na paměti. A kniha Mozkocvična do kapsy vám ukáže, že dobrá paměť je spojena s uměním koncentrovat se, s představivostí, používáním všech smyslů a se správným rozložením aktivity a odpočinku. A všechny tyto okolnosti můžeme ovlivnit nácvikem.

V knize najdete tipy a cvičení, jak kognitivní funkce svého mozku účinně trénovat a zlepšovat. Po jejím přečtení budete moci směle prohlásit: Na svou paměť se můžu spolehnout!

 

01. 04. 2016, 12.47:14

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist