Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Kristýna Palečková, Brand Activation & Trade Marketing Manager Reebok: Svou práci dělám s nadšením

Od ledna loňského roku je partnerem Aerobic.cz společnost Reebok, jež se svým prodejem řadí mezi přední hráče na trhu. Za jejími aktivitami v České republice stojí sympatická mladá žena, kterou bych vám v dnešním příspěvku ráda představila. Je více než pravděpodobné, že jste „potkali“ v terénu na nějaké akci pod hlavičkou Reebok, nebo aspoň na stránkách Aerobic.cz, její DOUBLE DECKER, pojízdnou prodejnu, kde byla k dispozici aktuální kolekce Reebok. Ale nepředbíhejme...

S Kristýnou Palečkovou jsem se seznámila zhruba před rokem a od začátku mě mile překvapila její otevřenost a vstřícnost, zájem o společnou věc. A protože obě máme rády sport a práci, která nás naplňuje, pěkně si spolu při setkáních notujeme...

Není nic příjemnějšího než si v dnešní době popovídat s člověkem, který si nestěžuje na nepřízeň osudu, ale naopak s vírou a odhodláním hledí dopředu a těší se z nových plánů, které realizuje se stejným zápalem jako o nich mluví.

Kristýna Palečková, Brand Activation & Trade Marketing Manager Reebok: Svou práci dělám  s nadšením

Kristýno, nemohu se nezeptat hned na začátku na ten double decker – setkali jsme se s ním na řadě Reebok akcí, včetně Reebok wellness marathonu v pražské O2 areně. Černý dvouposchoďový autobus, jenž byl plný zajímavého zboží značky Reebok, se stal za ten rok už skutečným symbolem značky Reebok v Čechách. Vím, že na perfektní nápad s jeho využitím jste přišla přímo vy. Prozraďte nám, prosím, co vás k tomuto počinu vedlo? A proč právě autobus?

Na začátku stála vlastně jednoduchá potřeba „vyvézt“ náš showroom mezi lidi, Reebok vyrábí velké množství top výrobků, které se v prodejnách zatím moc objevují. Což je bohužel dáno historicky, kdy byly produkty Reebok prodávány přes distributory. V roce 2013 byla roadshow ještě omezená, ale letos už vyjíždíme i s mobilní tělocvičnou, kde budou probíhat lekce jógy, tance a přípravné tréninky na Reebok Spartan Race a CrossFit, a opět s prodejnou s exkluzivními produkty

Nicméně již nyní máme pozitivní ohlasy. A hlavně tour splnila svůj cíl, který  měla splnit – poznali jsme naši cílovku osobně a víme, co zákazníci chtějí. A proč zrovna černý double decker? Představuje symbolické propojení britských kořenů značky a americké současnosti. Proto už se nyní těším, až vyjedeme v plné parádě opět s autobusem a tělocvičnou,  a musím určitě moc i poděkovat svým úžasným kolegům a týmu lidí z agentur, kteří mají na úspěchu sezony 2013 nemalou zásluhu.

Můžete už třeba prozradit, kde se čtenáři Aerobic.cz budou moci setkat s autobusem?

Určitě v plné parádě bude od května do září každý víkend v Praze, Liberci, Jedovnici a hlavně na Reebok Wellness Marathonu 24.5.2014 a nově Reebok Yoga Sensation 25.5.2014 v o2 aréně, kam jste srdečně zváni! Více informací bude brzy na www.reebok.cz.

Samé krásné věci, na které se už teď těším. A musím zde připomenout, jak mě překvapilo, kolik čtenářů Aerobic.cz se zúčastnilo závodu Reebok Spartan race. Máme na stránkách dokonce dvě krásné reporáže. Ale ráda bych se ještě dozvěděla něco o Vás. Jak jste se vlastně dostala k práci u Reebok? Odkud jste přešla?

Bude to znít asi trochu neuvěřitelně, ale pracovala jsem před tím v tabákové společnosti. Tam jsem se paradoxně věnovala sportu téměř denně, což bylo více než je tomu dnes Asi je to tím, že jsem v neustálém kontaktu se sportem i v práci (smích)

Reebok SPARTAN RACE - Bořetice Kraví Hora 2013

Můžete o sobě tedy říct, že jste byla sportovní typ?

Ano, to rozhodně jsem. Od dětství jsem hrála tenis, nyní se věnuji běhu a začínám s jógou, která mě velice inspiruje a pomáhá celkově v životě.. Musím říct, že bez sportu nemohu žít naplno (smích).

Kdybyste nám měla svou práci stručně přiblížit, co vás napadne jako první.

Skvělé pracovní prostředí, atmosféra, úžasní kolegové v Čechách i zahraničí. Společnost je otevřená novým kreativním přístupům, podporuje individualitu, což mi nesmírně vyhovuje a práce mě těší.

Čím ještě vás zaujala značka Reebok? Myslím teď obecně...

Na značce je úžasné, že jako málokterý brand motivuje lidi k aktivnímu a tím šťastnějšímu životu, Značka Reebok není určena pouze pro vrcholový sport, ale žije opravdu v duchu poslední kampaně LIVE WITH FIRE (volně přeloženo: Žij naplno). Jejím cílem je podporovat pohyb formou sportovního vyžití, pomáhat svým zákazníkům k pocitům radosti a naplnění, když tak trochu překonají sami sebe. Slogan ŽÍT NAPLNO to vystihuje naprosto přesně.

Vedle CrossFitu, který je stále více a více populární, se myslí hodně i na ženy – máme úžasné boty a oblečení na taneční záležitosti a na jógu. 

Já osobně mám Reebok velmi spojený s aerobikem, protože už od osmdesátých let jsou jejich boty podle mě jedničkou. Reebok Freestyle jsou snad dokonce předepsány jako oficiální obuv pro sportovní aerobik Českým svazem aerobiku a řada závodníků mi potvrdila, že Reebok boty jsou prostě nejlepší

Ano, Reebok v roce 1982 přivedl na svět první typ obuvi vytvořené exkluzivně pro ženy, a to model Freestyle pro tehdy nový druh cvičení - aerobik. Z pohodlných kotníčkových tenisek na zavazování a na dva malé pásky na suché zipy se postupně stala  módní ikona a současně nejprodávanější obuv v historii značky.
A vývoj samozřejmě pokračuje a nejen v aerobiku.

A to, že se vám jako první vybaví boty, je celkem logické, neboť byly na trhu jako první. Málokdo ví, že teprve v roce 1990 se Reebok pouští také do výroby oblečení na sport a volný čas.

Kristýna Palečková, Brand Activation & Trade Marketing Manager Reebok: Svou práci dělám  s nadšením

Tak to děkuji za informaci, ale pojďme zpět k vaší osobně. Každá manažerská pozice je psychicky náročná – a to i v případě, že nás práce těší. Je třeba ji nějak kompenzovat, aby si člověk udržel svěžest a kreativitu. Jak odpočíváte vy?

Snad se mi to daří si držet…moc ráda cestuji, chodím za kulturou nebo posedět s přáteli ačtu. Ale nejlepší kompenzací je samozřejmě sport-běh, jóga, dlouhé výšlapy a v zimě lyže. Kruh se uzavírá...

Když vás tak poslouchám, vidím, že Vás práce pro Reebok „poznamenala“ v tom dobrém slova smyslu. Dovedu si představit, že sledujete sportovce, co mají na sobě...

Ano, koukám všem na nohy (směje se) a jak se oblékají. Často si dělám osobní výzkumy (smích)A mám radost, když někdo sdílí moje přesvědčení pro značku Reebok.Prostě dělám vždy jen věci, kterým věřím, a to se mi s Reebok daří.

Také si to myslím. Děkuji za rozhovor a těším se zase někdy příště.

 

foto: Kristýna Palečková na fotografiích Jaroslava Šimandla – 03. 03. 2014, 10.04:32

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist