Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Kam v Praze na ryby?

Milovníci dobrých ryb si přijdou na své v pražské Gurmet pasáži Dlouhá. Ta představuje ucelený koncept prvotřídní gastronomie světového formátu. Hlavní roli zde hrají nejkvalitnější čerstvé suroviny, jedinečná chuť a spokojenost na všech frontách. Najdete tu nejen vysoce kvalitní lahůdkářství, chlebíčkárny, sýrárny a vinotéky, ale i mořské plody a nejrůznější druhy čerstvých ryb. SEEFISH„rybárna“, jež tyto mořské speciality v pasáži nabízí, slaví velmi úspěšný testovací půlrok provozu a plánuje další nové služby pro milovníky ryb a „seafood“.

Rybárna zaváží čerstvé ryby přímo z přístavů do prodejny 2x do týdne, a vybírá jen ty nejkvalitnější, lovené na udici nebo do sítě z malých lodí. Ryby jsou přírodně chované, krmené rybami a plující ve volné vodě s proudy.  Vysokou kvalitu nabízených ryb dokazuje také známka kvality Label Rouge, kterou jsou ocenění např. skotští lososy. Sortiment prodejny se však neomezuje pouze na vodní živočichy, pamatováno bylo i na to, aby už zákazník nemusel navštívit žádnou jinou prodejnu a vše nakoupil na jednom místě, a ušetřil tak i čas.

„Koho by dnes neobtěžovalo nakupovat všechny suroviny na x místech. Proto jsme při sestavování konceptu SEEFISH prodejny a bistra mysleli na všechno. Můžete si prostě vybrat, jestli chcete jen rybu či jiného mořského živočicha, anebo rovnou i všechny náležitosti pro domácí přípravu – bylinky, omáčky, přílohy nebo víno. To vše zde máme. A pokud vás přepadne chuť na rybu hned, tak vám ji můžeme okamžitě zpracovat dle přání, anebo si můžete vybrat z naší denní nabídky a posedět v bistru, které je součástí konceptu,“ vysvětluje Lukáš Krix, jednatel společnosti.

Kam v Praze na ryby?

Stylový design prodejny a bistra SEEFISH vyšel z rukou známého architekta Igora Kovačeviče, který vytvořil moderní komplex jak prodejní, tak i relaxační, resp. jídelní části. Prim tu hraje tradiční přírodní materiál – dřevo – a moderní prvky skla, betonu a kovu, které ale celkovou atmosféru neruší, naopak ji kompaktně doplňují.

Vzhledem k velmi úspěšné startovací fázi prodejny i bistra SEEFISH se majitelé rozhodli pro rozšíření služeb. Od konce prázdnin nabídne SEEFISH zcela nově také tzv. delivery service, tedy rozvoz čerstvých ryb až do domu. Zákazník si bude moci rybu objednat přes připravovaný e-shop a domluvit si čas dovozu.Vše mu bude doručeno stoprocentně čerstvé. Pokud si bude zákazník přát, rybu mu také ochutí, ogrilují nebo poradí s přípravou.

 

18. 08. 2015, 09.51:36

Přečtěte si také

Znáte mořskou sůl Maldon?

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist