Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Jakub Strakoš o závěrečné přípravě na ME 2016

Jakub Strakoš o závěrečné přípravě na ME 2016Jakub Strakoš o závěrečné přípravě na ME 2016
Jakub Strakoš o závěrečné přípravě na ME 2016Jakub Strakoš o závěrečné přípravě na ME 2016

Tento týden proběhne v Karlových Varech mistrovství Evropy ve sportovním aerobiku. Oddíl Corridoor budou na tomto mistrovství reprezentovat dva týmy.

V kategorii cadet to bude trio Sabina Juránková, Tereza Strejčková a Anička Vitoušová. Další tým bude soutěžit v juniorské kategorii - a je ve složení Dominika Herzánová, Kristýna Hájková a Karolína Kudláčková, která k nám přišla na poslední chvíli a nahradila zraněnou Natálii Mikuličkovou.

Vzhledem ke změně, která nastala v juniorském týmu, byl poslední týden i víkend dosti náročný, protože naše nová posila z barandovského oddílu se musela během jednoho týdne naučit celou sestavu a ještě se s holkama  naladit na stejnou „vlnu“.  Dvoufázové tréninky vystřídalo od pátku do neděle minisoustředění, kde jsme již pilovali i ty nejmenší detaily.

Aby ale holky nebyly jen v tělocvičně, připravili jsme pro ně na páteční a sobotní večer regeneraci - a tak si užily bazén, vířivku saunu i páru.
Věřím, že se nám podařilo holky maximálně připravit a že na mistrovství Evropy, kam v úterý odjíždíme, předvedou ty nejlepší výkony.

Věřím, že budou bojovat nejen za sebe, nás trenéry, rodiče a všechny, kdo jim drží palce, ale i za Terku Tydlitátovou, která se po dlouhodobém zranění letos vrátila zpět na závodní plochu a které nominace na ME bohužel utekla.

Všem, kdo nás během celé přípravy podporovali, moc děkujeme.

Za trenérský tým oddílu aerobiku Corridoor – Jakub Strakoš, Míša Holubcová.

 

foto: archiv Corridoor – 24. 05. 2016, 12.50:59

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist