Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Jaké jsou vůně, o kterých by se mělo přemýšlet v souvislosti se svátkem zamilovaných?

Parfémy se dají koupit v klasických kamenných obchodech, trendem poslední doby ale je jejich nákup přes internet. „Nabízíme širokou škálu vůní, k Valentýnu ale doporučujeme ty, ze kterých vyzařuje smyslnost a optimismus,“ říká marketingový ředitel parfums.cz Radek Ondrášík.

Moschino I Love Love

Mladistvou vůni si oblíbí zástupkyně něžného pohlaví, které preferují svěží ovocno-květinové vůně. Radost, optimismus a hravost. To jsou hlavní esence parfémů známé značky Moschino, která se těší oblibě především u mladé generace.

Versace BrightCrystal

Je jedním z vůbec nejoblíbenějších parfémů celosvětově známé značky. BrightCrystal je něžná a líbivá vůně, která zaujme každého. Voní zpočátku svěže díky akcentům citrusových plodů, poté přechází ve vůni lehce sladší s tóny pivoňky či magnólie. Přílišnou nasládlost však vyvažují akordy lotosového květu. Výsledná vůně je jemná a čistá, ale zároveň působí velice žensky až smyslně.

DiorJ´adore

Ovocně květinová vůně v sobě snoubí čerstvou mandarinku s jasmínem, orchidejí i růží. Čerstvé květy ylang-ylang přináší eleganci, objem a originalitu, celá škála emocí tohoto květu je výrazem J´adore, společně s damaškovou růží a jemnou vůní jasmínu. Parfém Christian DiorJ´adore je vhodný pro každodenní nošení.

 

27. 01. 2016, 13.17:55

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist