Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Aerobic.cz nabízí mediální partnerství zajímavým akcím

Stránky Aerobic.cz vznikly v roce 1998, aby pomohly zviditelňování cvičebních akcí pro širokou veřejnost (kalendář akcí) a propagaci lekcí jednotlivých lektorů a trenérů (databáze instruktorů a seznam fitcenter).

Prakticky od úplného začátku nabízíme také  tzv. mediální partnerství mimořádným akcím. Na základě domluvy danou akci na našem webu propagujeme pozvánkou, případně zvacím rozhovorem nebo soutěží o vstupenky na hlavní straně a poskytneme následně prostor pro reportáž a fotogalerii z akce. Na oplátku očekáváme naše logo na stránkách pořadatele spojené a představením našeho webu (případně také přímo na akci) a nejlépe také několik exkluzivních fotek z akce v předstihu pro zveřejnění na www.aerobic.cz. Pravidla se mohou lehce lišit podle druhu konkrétní akce.

Dlouhodobě nyní podporujeme například Fun Aerobic Show, Nepostradatelné, Litex Aerobic Show, Aerobicmanii, Reebok Wellness marathon, Nessi family run, soutěž ve sportovním aerobiku Mistry s Mistry a Aerobic-street-disco cup Frýdek Místek, soutěž sportovní krásy Dívka ČR, pro odbornou veřejnost pak 3D fitness kongres a FACE kongresy, akce IQ POHYB, nejnověji opět pro širokou veřejnost Olga Šípková a David Huf: Tělo a Mysl Tour.

Tato nabídka se nevztahuje na školení a cvičební zájezdy, které spadají do placené kategorie. Díky vybraným penězům pak můžeme hradit provoz webu. Děkujeme za pochopení.  

Pokud máte zájem o bližší informace, napište na marcela(zavináč)aerobic.cz.

Sport team sourozenců Vůjtových na závodech Mistry s Mistry u loga Aerobic.cz,  foto: Irča Zoubková

Sport team sourozenců Vůjtových na závodech Mistry s Mistry u loga Aerobic.cz, foto: Irča Zoubková

 

23. 01. 2016, 22.33:44

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist