Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Jak zhubnout se zelenou kávu s kardamomem?

Základem všeho je být v klidu. Bylo totiž prokázáno, že vlivem stresu se výrazně přibírá zejména v břišních partií. Stačí jen správně a včas plánovat. Odborníci většinou doporučují si plány rozepsat a následně zapisovat. Využít můžete například aplikaci kaloricketabulky.cz.

Skladba jídla

Vhodné je dodržovat frekvenci 5 až 6 menších porcí jídel během dne. Pokud jsme milovníci sladkého, nejlépe uděláme, když si na něm budeme pochutnávat hlavně během dopoledne. K večeru bychom už měli volit méně sladké a těžké pokrmy. A nezapomenout na to, že večeře by měla být zhruba poloviční oproti obědu.
Jednou z nejdůležitějších zásad správného stravování je i dodržování vhodného pitného režimu. Samozřejmě by nejvhodnější bylo pít neslazené vody, případně minerálky. Kofein, alkohol i cukr totiž zvyšují výdej vody.

Tip

Pokud ale máme neutuchající chuť na horkou kávu, můžeme zvolit její lehkou variantu, např. zelenou kávu s kardamomem. Ptáte se, proč se vyplácí pít před jídlem právě zelenou kávu s kardamomem? Kardamom i zelená káva příznivě ovlivňují trávení a tak je jejich směs tím pravým pomocníkem nejen k dosažení štíhlé linie. Vyzkoušejte výjimečnou chuť instantní nepražené zelené kávy, která je připravovaná ze zrnek kávy arabika, čekanky lékařské a kardamomu. Směs neobsahuje kofein a lepek. Může pomoci také k lepšímu trávení a spalování tuků a na chuti nás neošidí.

 

29. 03. 2015, 14.26:10

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist