Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Jak se dostat do kondice?

Václav Krejčík a Jana Altnerová nabízejí v těchto dnech speciální podrobný manuál pro změnu životního stylu, který má dát návod všem ženám i mužům, usilujícím o hubnutí, redukci napětí a stresu, jak na to.

DO KONDICE zdraví & krásaVašek Krejčík

Jedinečný program je zaměřený na přirozenou změnu, ke které musí dojít, chcete-li hubnout, formovat tělo, zbavit se stresu, podpořit imunitu, nabít se energií, nebo celkově změnit svůj životní styl. Klíčem k úspěchu pro všechny zúčastněné je podrobný manuál a individuální poradenství odborníků. Ti budou postupně upravovat jídelníček, nastaví způsoby cvičení a pravidelného pohybu, doporučí vhodné relaxační a antistresové rituály a pomohou vyřešit civilizační neduhy.

Desetiletá praxe přinesla mnoho zajímavých a efektivních postupů a rad, jak dovést člověka, který chce zhubnout a změnit svůj životní styl, ke zdárnému cíli. S respektem ke zdravotnímu stavu a individualitě jsme sepsali své zkušenosti a rady do téměř dvousetstránkového Manuálu Do kondice,“ popisuje Václav Krejčík, zakladatel Power Yoga Akademie a kouč zdravého životního stylu.

3 měsíční kurzy DO KONDICE může absolvovat každý, docházkově v Energy Studiu Praha, nebo po internetu. Autoři programu Václav Krejčík a Jana Altnerová budou vašimi průvodci celým 12 týdenním programem. Podrobnosti na http://www.energystudio.cz/do-kondice/

 

08. 01. 2012, 10.49:30

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist