Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

FAQ: Na co se nás často ptáte

1. DOTAZ
Chci si aktualizovat svůj profil, ale nedaří se mi přihlásit. Co mám dělat?
 

Pokud se Vám nedaří přihlásit se k Vašemu profilu instruktora, postupujte dle níže uvedeného návodu:

a) Pokuste se zapátrat v paměti, starých e-mailech či notýsku, jaký e-mail a heslo jste použili při registraci profilu. Po úspěšné registraci jsme Vám zaslali do e-mailu heslo. Pokud jste si v profilu změnili e-mail, pro přihlašování je třeba jako uživatelské jméno použít ten původní e-mail nikoliv ten změněný.
b) Myslíte si, že přihlašovací jméno (e-mail při registraci) i heslo znáte, a stejně se přihlášení nedaří? Prohlídněte si Váš e-mail v profilu, zda náhodou neobsahuje malá a velká písmena. Při přihlašování je třeba dodržet stejnou velikost písmen!
c.) Pokud předchozí snahy nevedou k úspěchu, nechte si poslat nové přihlašovací údaje. Z profilu instruktora si opište e-mailovou adresu a po kliknutí na tento link:
http://www.aerobic.cz/aerobik-instruktori/?zobraz=nove-heslo vepište e-mailovou adresu, na kterou budou zaslány přihlašovací údaje. (Pokud Vám to říká, že zadané uživatelské jméno (email) nebylo nalezeno, pak jste neopsali e-mailovou adresu tak, jak ji každý může vidět ve Vašem profilu). Následně na zadaný e-mail bude zasláno uživatelské jméno (e-mail) při registraci a nové dočasné heslo. Po přihlášení instruktora si v profilu nastavte nové heslo.

Nepomůže-li výše uvedený postup, tak nás kontaktujte.

2. DOTAZ
Pořádáme pobytové a víkendové zájezdy se cvičením. Jak inzerovat ve vaší rubrice
Zájezdy?

Inzerce pobytových zájezdů je placená. Pobytové zájezdy může inzerovat každý, kdo zaplatí stanovenou částku, která činí 1000 Kč + 19% DPH za měsíc. Nejkratší doba inzerce je tři po sobě jdoucí měsíce. Na množství vložených zájezdů nezáleží. Rozhodnete-li se inzerovat pobytové zájezdy, pošlete na e-mail: informaci od kdy do kdy chcete inzerovat a vaše uživatelské jméno (email) pořadatele akcí v kalendáře akcí. (Pokud nejste registrováni nejprve se zaregistrujte, více o registraci zde.) Obratem Vám zašleme podklady pro provedení platby z bankovního účtu. Ihned po obdržení platby Vám zaktivujeme účet pořadatele akcí pro vkládání zájezdů a zašleme daňový doklad na inzerci. Vámi vložené akce jsou ihned zobrazovány (nečeká se na schválení administrátorem). Budete-li chtít období inzerce prodloužit, opět pošlete e-mail. Po skončení Vámi zaplaceného inzertního období bude Vaše konto deaktivováno pro vkládání zájezdů (nadále budete moci vkládat pouze semináře a soutěže) a všechny Vaše zájezdy budou z kalendáře akcí odstraněny.

3. DOTAZ
Mám firmu, která podniká v oblasti fitness a měl bych zájem o informace, jak ji mohu zviditelnit na stránkách aerobic.cz.

Možností je hned několik, záleží, zda máte zájem o jednorázovou reklamu nebo dlouhodobou spolupráci. Vše naleznete na speciální stránce pro zájemce o spolupráci. Jednotlivé nabídky můžete také výhodně kombinovat a získat tak zajímavou slevu. Konkrétní dotazy směřujte prosím přes Kontakty. Rádi Vám poradíme a "ušijeme" reklamu na míru...  Velmi populární a nenásilné je zviditelnění formou soutěže pro čtenáře. Inzerce na našich stránkách je vhodná i pro kosmetické firmy a společnosti z oblasti výživy.

4. DOTAZ
Pořádám jednodenní akci s aerobikem. Co mohu udělat pro propagaci na vašich stránkách?

Vložit zcela zdarma do kalendáře akcí. Navíc aerobic.cz tradičně podporuje aerobikové akce (celorepubliková tour ale i zajímavé jednorázové aktivity). Jedná se o mediální partnerství, tj. zviditelnění na našich www výměnou za zveřejnění loga a upoutávky na aerobic.cz v rámci Vaší akce.  Pokud máte zájem o bližší informace, ozvěte se nám přes Kontakty.  Pro urychlení jednání prosím pošlete do emailu krátkou prezentaci Vaší akce (název, místo a čas konání, program, předpokládaný počet účatníků, formy propagace). Děkujeme.

 

06. 10. 2008, 10.58:55

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist