Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

 

Stránky Aerobic.cz fungují nepřetržitě od roku 1998 a jsou určeny pro instruktory a trenéry fitness, závodníky sportovního aerobiku a všechny pohybově aktivní čtenáře. Jsme mediálními partnery řady významných cvičebních akcí v celé ČR.

Možnosti spolupráce s Aerobic.cz v roce 2017

Partnerství:

Jaké výhody přináší partnerství s Aerobic.cz?

  • Umístění loga na titulní straně Aerobic.cz v sekci partneři. Logo je náhodně umisťováno při každém načtení stránky - tím je zajištěno spravedlivé zobrazování log všech partnerů.

  • Každý měsíc zveřejníme na hlavní straně Aerobic.cz ZDARMA jeden PR článek dodaný partnerem - viz níže.

  • V kalendáři akcí se u každé akce zobrazí vaše logo (pokud pořádáte JAKÉKOLIV cvičební akce).

  • Partner může do kalendáře akcí vkládat akce všech typů a všechny vložené akce jsou ihned zobrazovány, nemusí se čekat na schválení administrátora.

Cena: 4 000,- Kč měsíčně + DPH. Předpokládaná nejkratší doba spolupráce je jeden kalendářní rok.

Jak se stát partnerem?

Poslat nám na e-mail nebo přes formulář v kontaktech informaci o vašem zájmu o partnerství s uvedením kontaktu (e-mail a mobil). Obratem vás budeme kontaktovat a sdělíme všechny další informace.


PR článek

Jedná se o článek dodaný zadavetelem doplněný přiměřeným počtem obrázků. Na PR článek uděláme upoutávku na úvodní stránce Aerobic.cz, která je nejprve na první pozici nahoře a pak postupně je s novými aktualizacemi sesazována dolů. Zasíláme také formou NL registrovaným uživatelům a komunikujeme nově také na facebooku. PR článek patří mezi formy inzerce s největší účinností s dlouhodobou působností.

Cena za týden: 10 000,- Kč + DPH

    


Banner 468x60 bodů na hlavní straně Aerobic.cz

Vzhledem k úzce zaměřené čtenářské obci (instruktoři, trenéři, aktivní ženy a majitelé fitcenter) je umístění sportovně zaměřené inzerce na Aerobic.cz citelnou výhodou.

Umístění banneru na týden na hlavní straně stojí 5 000 Kč + DPH.   


 


Banner na pravé straně Aerobic.cz úplně nahoře

Pozice vhodná pro dlouhodobější spolupráci, např. HLAVNÍ PARTNER Aerobic.cz. Cena dle dohody (záleží na době inzerce).Zpravodaj

Většina pravidelných čtenářů stránek Aerobic.cz odebírá zpravodaj, který informuje o novinkách týdne. V případě zájmu o cílené oslovení čtenářů Aerobic.cz, je možné využít ke komunikaci této služby. Cena se stanovuje na základě aktuálního počtu odběratelů zpravodaje - 3 Kč za jeden odeslaný zpravodaj.   


Inzerce pobytových zájezdů a školení instruktorů

V kalendáři akcí je možné inzerovat pobytové zájezdy. Cena za inzerci pobytových zájezdů je 2000 Kč za měsíc + DPH. Nejkratší doba inzerce je tři po sobě jsoucí měsíce. Na množství pobytových zájezdů nezáleží. Školení mohou vkládat jen partneři Aerobic.cz - viz nahoře.

Děkujeme za zájem. Ing. Marcela Macáková, www.aerobic.cz

 

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist