Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Excipial – řešení pro každou kůži

V letošním roce se oblíbená řada produktů dočkala nového designu, ale nezměněného složení. V letošním roce se oblíbená řada produktů dočkala nového designu, ale nezměněného složení.

Problém suché kůže postihuje téměř každého druhého člověka. Ve větší míře trápí ženy a lidi nad 50 let. Švýcarská farmaceutická společnost Galderma–Spirig již přes dvacet let dodává na trh přípravky Excipial. V letošním roce se oblíbená řada produktů dočkala nového designu, ale nezměněného složení.

Excipial – řešení pro každou kůži

Řada produktů Excipial se skládá ze širokého spektra klinicky ověřených přípravků, které umožňují individuální výběr léčby pro každého. Otevírají nový pohled na léčbu a zmírnění kožních projevů. Společnost Galderma vychází ze skutečnosti, že každá kůže je tak individuální jako samotný pacient. Proto vyvinula pro řadu Excipial širokou paletu galenických lékových forem (vehikul), které umožňují individualizovanou léčbu pro každého pacienta. Každá galenická forma je vhodná na jiný problém, proto je výběr správného přípravku to nejdůležitější. Přínos vehikula – mast, krém nebolócio – je rozhodující pro úspěšnost léčby. Fyzikální vlastnosti přípravků přímo ovlivňují výsledek vyléčení poškozené kůže. V dermatologii je tedy výběr tohoto vehikula stejně důležitý jako výběr účinné látky.

 

08. 02. 2015, 17.16:47

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist