Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Eva Kubalová: Best of FACE CZECH

dsc-0436.jpg

Sportcentrum Hamr, talentová soutěž, skvělá atmosféra, úžasní prezentéři, fitness kamarádi a hromada inspirace. Tohle všechno jsem zažila v pátek a sobotu na BEST OF FACE CZECH v Praze.

V pátek dopoledne jsem se vydala do Prahy závodit na Face Czech Talent. Sešla se tam příjemná skupina lidí, která si všechno náramně užila. Tři nejúspěšnější postupovali do sobotního finále. Se svým výkonem jsem spokojená nebyla a také na postup nestačil. Ne vždy se zadaří. Řekla jsem si, že co tě nezabije, to tě posílí, a teď jsem ráda za novou zkušenost.

Sobotu jsem odstartovala lekcí Port de Bras s Ivčou Mojžíškovou. Opět mě nezklamala. Ivča byla jako vždy skvěle naladěná, choreografii měla úžasnou a celková atmosféra lekce byla velice příjemná.

Po skvělém startu mě čekal Chi-toning s Petrou Havelkovou. Na Petře jsem nikdy nebyla a Chi-toningem jsem také nebyla poznamenaná , takže jsem byla zvědavá, co mě čeká. Lekce i Petra byla  perfektní. Inspirace veliká a chi-toningu jsem přišla na chuť.

Po dvou klidnějších lekcích jsem se šla rozproudit na aerobik s Antonem Todorovem. Choreografie mi sedla, takže parádní.

Eva Kubalová: Best of FACE CZECH

Pak přišel čas na Face Czech Talent, kde jsem si šla zacvičit a podpořit Lucku Reichlovou, Jardu Vobra a Kaču Křístkovou. Všem se to povedlo, ale výhrat mohl jen jeden.  Můj tip byla Lucka anebo Jarda. O něco více jsem se přikláněla k Lucce a můj odhad byl správný. Ještě jednou jí tímto blahopřeji a budu držet palce v Rimini.

Po hodinové pauze jsem se vydala na Bosu workout. Bosu miluji, takže jsem se moc těšila na to, co mě bude čekat. Povedlo se mi na chvíli obsadit Bosu, kde jsem se zahřála a po pauzičce na pití už jen natáčela. Lekce mi dala hodně inspirace a nové kombinace, které jsem už stačila otestovat a myslím si, že úspěšně.

Jelikož jsem před sebou měla dalekou cestu do Uherského Hradistě, nezbylo nic jiného než pospíchat na vlak. Bohužel jsem přišla o Dance aerobic s Ivčou Mojžíškovou, ale alespoň jsem mohla shlédnout video, ze kterého bylo patrné, že jsem přišla o hodně.

Páteční soutěž byla skvělá, i když pro mě neúspěšná. Sobotní kongres mi dodal spoustu energie a inspirace. Nezbývá teda nic jiného, než se těšit na další ročník a stále na sobě pracovat.

 

foto: FACE CZECH – 12. 05. 2014, 20.19:09

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist