Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

DVD Powerjóga Energy flow

Po úspěšném vydání DVD Powerjóga Get in Balance přichází Václav Krejčík s novým DVD powerjógy, který rozvine Vaše fyzické i psychické možnosti. Fyzické tělo vyzařuje energii a ta je „tichým“ komunikační prostředkem, kterým o sobě sdělujete informace pro druhé. Shrbené tělo, svěšená ramena, propadlý hrudník, stažené svaly na obličeji a strnulá šíje, bolesti v zádech nebo jen nadýmání a špatné vylučování a trávení – to jsou příznaky fyzické nepohody, které Vás mohou provázet každým dnem. Tato nepohoda se projevuje i ve Vašem chování a komunikaci. Cvičení Powerjógy je způsob, jak tyto neduhy současné doby odstranit a vydat se tak na cestu prevence a dobré nálady. Narovnání těla, zbavení se svalových disbalancí, prorýsované a „prodloužené“ svaly, uvolnění a protažení, rozproudění energie a pocit klidu, pohody a radosti – to vše přináší nový díl dynamického cvičení pozic jógy POWERJÓGA „Energy flow“. 

 „Když jsem měl v hlavě myšlenku na nové DVD, chtěl jsem udělat něco nového a jiného. Inspiraci jsem hledal všude možně. Zachoval jsem rytmus powerjógy, kterou mám rád a rozvinul ji do obrazců zvaných „mandala“. Jsou to harmonická spojení kruhu a čtverce. Je to proudění energie v kole. Kolo symbolizuje nebe, pohyb, vnější síly a nekonečno. Čtverec vyjadřuje naše vnitřní síly a spojení člověka se zemí. Je to hra protipólů, které ale nemusí jít proti sobě. Naopak. Vytváření souhry v jednom bodě, v jednom středu. Pozice provádíte dokola a držíte se ve čtverci (pro nás podložka). Mandala je vyjádřením proudění energie, kterou můžete i cítit. Zkuste nepoužívat jen tělo. To už možná (vy, co cvičíte), znáte. Vy, co necvičíte, poznáte, jak Vaše tělo funguje a jak jím proudí energie.
Máte chuť poznat tu radost a energii, o které jsem psal? Stačí tak málo. Jít se projít do přírody, nebo si přijít zacvičit. Uvidíte, že radost z power jógy prostoupí Vaším tělem a Vy budete chtít prožívat stejný pocit víc a víc. Tak na co ještě čekáte“?
Vašek Krejčík
 

 

06. 12. 2008, 21.51:09

Přečtěte si také

DVD na aerobic.cz

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist