Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Nové DVD Powerjóga Get In Balance

Universal Music ve spolupráci s Body Mind Spirit Academy vydává 28.8.2007 nové pokračování úspěšné série DVD o powerjóze Get In Balance. Po DVD Powerjóga krok za krokem, které bylo natočeno před 2 lety, vzniká nyní naprosto ojedinělé DVD, které nabízí intenzivní cvičení powerjógy pro všechny, pro začátečníky i pro náročné a je navíc doplněno černobílými fotografiemi Yoga Arts.

DVD - Power JógaDVD Powerjóga Get In Balance nabízí uvolnění, protažení a posílení celého těla stejně jako výlet za klidnou myslí. DVD osloví nejen svojí příjemnou atmosférou při cvičení, ale také profesionálním zpracováním. Navíc krásné černobílé fotografie fotografa Marka Kučery, společně s citáty a myšlenkami v bookletu Yoga Arts, které tvoří součást DVD, vypovídají o klidu a harmonii, jež powerjóga učí.

S DVD Powerjóga Get In Balance bude spokojen muž i žena,  začátečník i pokročilý. „Každý si vybere svůj program. Budete-li vnímat sami sebe, naslouchat svým pocitům, které cvičením získáte, věřte, že tento pocit si budete chtít uchovat i ve chvílích, kdy už nebudete cvičit. Začnete přemýšlet o tom, co udělat proto, abyste ten krásný pocit, který jsem nazval: „Get In Balance“, cítili a vnímali v každou chvíli dne a noci. Vytvořit harmonii a klid, vytrénovat tělo, zklidnit mysl - to jsou směry, ke kterým vás powerjóga get in balance může přivést.“. Tolik o DVD říkám autor, Václav Krejčík.

Doba je rychlá. Spěcháme každý den, ženeme se za kariérou, úspěchem. Chceme uživit rodinu, vychovat dobře děti a často zapomínáme sami na sebe. Zastavení se uprostřed všedního dne a nalezení času sami pro sebe jsou prostředky, kterými lze nás život zkvalitnit. Pohyb je základní součástí naší kondice, naší dobré nálady a očisty těla. Zdravá strava je způsob jak podpořit energii těla. Spojením vědomého ovládnutí našeho dechu, pohybu a kontroly toho, co sníme, dochází k získání rovnováhy a vitality. GET IN BALANCE je vaše energie. Je to jednota vaší mysli a těla, je to způsob jak si dobrovolně neubližovat. Celý cvičební program tohoto DVD vám nabízí klidné uvolnění, protažení a posílení celého těla stejně jako výlet za klidnou myslí. Zkuste při cvičení i v denním životě být tady a teď. Řešte to, co zrovna děláte, naplno s naprostou koncentrací na danou činnost. Nenechte se ovládnout pohodlností a výmluvami, ale jděte a buďte přítomni.

Kdo z vás máte zájem, již nyní si můžete toto DVD
předobjednat za zvýhodněnou cenu 299,-Kč. Tato cena platí do 31.8.2007 /cena od 1.9. 2007 399,-Kč/

 

12. 08. 2007

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist