Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

DVD Olgy Šípkové

Na základě obrovského zájmu o titul OLGA ŠÍPKOVÁ – AEROBIK PRO VŠECHNY (všech jeho dílů se prodalo více než 170 000 ks) vychází v říjnu zbrusu nové DVD  LGA ŠÍPKOVÁ – AEROBIK PRO VŠECHNY„NOVÁ ŘADA“. Všechny díly předchozí série jsou navíc od léta v prodeji poprvé také na DVD!

„Před 10ti lety jsem na začátku své práce pro domácí cvičení vymyslela název AEROBIK PRO VŠECHNY. Při tvorbě nového programu jsem se stále vracela k tomuto názvu, který přesně vystihuje obsah tohoto cvičení," říká o své "nové řadě" Olga.  

 Úspěšné programy si můžete připomenout v jejich reedici.

Aerobik pro všechny

DVD, které Vám může otevřít cestu ke zdravému pohybu a dobré náladě. Je určeno právě Vám, kteří rádi cvičíte na hudbu a máte neustále chuť upevňovat své zdraví, kondici a krásu.V první části, která má aerobní charakter, se naučíme jednoduchou sestavu. Z počátku je velmi důležité zvládnout správné držení těla a naučit se dobře jednotlivé kroky. V další fázi, tedy až po několikerém zopakování celé lekce, si zkuste postupně přidat pohyb paží. Názvy jednotlivých kroků jsou v aerobiku popsány v anglickém jazyce. Je to právě proto, že jsou výstižné a krátké. Ale nebojte se, zpočátku uvedu vše převážně česky. Myslím, že si na to velmi rychle zvyknete.V druhé části si budeme posilovat při klidných tónech postupně jednotlivé partie Vašeho těla. Pokud se po čase dostanete do formy, můžete si celé posilování ještě jednou zopakovat.V posledním bloku přijde na řadu tolik potřebné protažení a relaxace. Závěrem bych Vám chtěla popřát hodně zdraví, štěstí, sil a pohody ve spojení právě s tímto DVD.

Aerobik pro všechny 2

Již podruhé prostřednictvím DVD můžeme pokračovat v započaté práci.Toto DVD vzniklo díky Vašemu zájmu o cvičení, konkrétně o první díl Aerobik pro všechny. Chtěla bych upozornit, že druhý díl, který máte před sebou, je přímým pokračováním dílu prvního (základního). Tak jako roste chuť k jídlu, tak rostou i Vaše nároky na cvičení, a proto je toto DVD určeno středně pokročilým. Rychlejší tempo, delší a lehce náročnější choreografie a posilování zajistí růst Vaší kondice a doufám i dobré nálady a spokojenosti.Postup, jak zvládnout nácvik jednotlivých částí cvičení již znáte: perfektní držení těla, správné provádění jednotlivých kroků a postupné přidávání paží. Jako vždy je cvičení doprovázeno anglickými názvy, ale to už pro Vás není jistě žádný problém. I v této lekci budeme posilovat. Doprovázet nás budou svižnější tóny a série budou delší. Na závěr přijde na řadu opět relaxace pro dokonalé fyzické i psychické uvolnění. Doufám, že i toto DVD uspokojí Vaše zájmy a potřeby a Vaše chuť k pohybu se ještě zvýší.Přeji Vám hodně zdraví a příjemné chvíle strávené s tímto DVD.

Aerobik pro všechny 3

Jsem tu opět u vás, tentokrát již potřetí, abychom společně pracovali na vašem zdraví, kondici a kráse.
Jsem nesmírně ráda, že mohu být s Vámi prostřednictvím DVD „Aerobik pro všechny 3”, o které jste se zasloužili právě vy a váš rostoucí zájem o pohyb.Dovolte mi, abych vás těmito řádky seznámila s obsahem a s nejdůležitějšími informacemi o tomto DVD. Tento díl je připraven ve stejném stylu obou dvou předchozích: aerobní část, posilování a formování jednotlivých partií, strečink a relaxace.Pouze obsah se převážně liší. Zejména u první části, kde se budeme učit znovu choreografii, která je složena ze známých, ale i nových kroků a spojení. Můžete si tedy rozšířit svůj rejstřík názvů, které budou opět v anglickém jazyce (což vám již určitě nedělá problém).A erobní část je tedy znovu o něco náročnější, a to nejen o nové kroky, ale i o rychlejší způsob učení a navázání jednotlivých částí. O to je důležitější mít dobře zvládnuté základy aerobiku, a proto je toto DVD vhodné pro středně i více pokročilé. Pro začátečníky doporučuji především první a později i druhý díl. V závěru aerobní části jsou poslední sestavy prováděny s více poskoky, které určitě můžete vynechat, pokud se na ně necítíte.Další část obsahuje posilování, kde se u některých partií seznámíte s několika stupni obtížnosti, vhodné právě pro růst vaší kondice a síly.Nikdy nezapomínejte na závěrečný strečink a uvolnění, bez kterých by cvičení nemělo ten správný účinek na váš organismus. Jednotlivé hudební skladby, které doprovází naše cvičení, jsem vybírala s velkou pečlivostí, aby vaše nálada při cvičení jen rostla.Přeji vám hodně zdraví, síly, a aby se cvičení stalo vaší každodenní potřebou, tak jako je tomu u mne!

Poznámka: Všechna tři DVD obsahují jako bonus v reedici svižný program Aerobik pro juniory.

Novinka AEROBIK PRO VŠECHNY – NOVÁ ŘADA 

ROZCVIČENÍ - rozehřátí s úvodním strečinkem, nezbytná část pro každou cvičební jednotku
AEROBIK - jednoduchá choreografie, vychází z rozcvičení, v průběhu lehce roste obtížnost a tempo,  na závěr vydýchání a zklidnění
POSILOVÁNÍ 1. ČÁST - náročnější posilování ve stoji, sestava výpadů, podřepů, vynikající na formování hýždí a dolních končetin
POSILOVÁNÍ 2. ČÁST - posilování na podložce, zpevnění zádových svalů, paží a břišních svalů
STREČINK, RELAXACE - závěrečné protažení a uvolnění.
Pro zdatnější cvičence BONUS: sestava obohacená o různé otočky a obtížnější varianty některých kroků.

Z jednotlivých kapitol DVD si navíc může každý sestavit několik cvičebních jednotek:
AEROBIK MIX - rozvičení, aerobik, druhá část posilování a relaxace.
BODY STYLING neboli posilovací cvičení - rozcvičení, obě posilovací části, relaxace.

Máte-li za sebou velmi náročný den, nezbývá vám čas ani síla, uvolněte se aspoň prostřednictvím části STREČINK, RELAXACE. Uvidíte, jak toto 8minutové cvičení uvolní vaše tělo a mysl.

„Myslím, že výběr DVD AEROBIK PRO VŠECHNY – NOVÁ ŘADA je skutečně pestrý. Program je připraven pro zlepšení kondice, tvarování postavy, redukce tělesné hmotnosti a samozřejmě pro uvolnění a aktivní relaxaci. Jak se často říká „stačí jen chtít“. Jsem ráda, že vám mohu radit a vycházet při tom ze svých zkušeností. Po tak dlouhé době mého působení v tomto oboru, to nejsou jen prázdná slova, ale užitečný a fungující návod. Budu tedy opět nadšená, pokud se toto DVD stane vaším pravidelným a oblíbeným společníkem. Udělejte si čas  na sebe, nechte se vést mým cvičením, hezkou muzikou, bezva partou lidí a dobrou myšlenkou“

 

text: MM/Olga Šípková, foto: SONY BMG MUSIC ENTERTAINMENT (CZECH REPUBLIC) s.r.o. – 28. 09. 2007, 22.15:15

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist