Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Do Říma a zadarmo? Soutěžte s Costa Express na čerpacích stanicích Shell!

Udělejte si během řízení příjemnou pauzu a „nadopujte se“ na čerpací stanici Shell vaší oblíbenou kávou ze směsi Mocha Italiaz automatu Costa Express. Pak ses ní jenom „vycvakněte“. Vytvořte si fotku podle vaší fantazie na téma „prázdniny“ a zašlete ji na email soutez@costa-coffee.cz.Nejoriginálnější foto bude odměněno parádním výletem do Říma pro dvě osoby.

Do Říma a zadarmo? Soutěžte s Costa Express na čerpacích stanicích Shell!

Prázdniny v Římě – málokomu se nevybaví jeden z nejromantičtějších filmů všech dob s oslňujícími výkony Andrey Hepburnové a Gregoryho Pecka. Řím nabízí spousty romantických zákoutí (např. Fontana Di Trevi), historických míst dýchajících zvláštní atmosférou (např. Pantheon, Forum Romanum) a třeba i Španělské schody, na kterých mj. předváděly modely světoznámých návrhářů nejslavnější topmodelky.  

Láká vás navštívit Věčné město,jak se Římu říká, a užít si ve dvou tři noci ve tříhvězdičkovém hotelu úplně zadarmo? Ať už poprvé, nebo si do něj jet zavzpomínat třeba na zásnuby? Zapojte se do soutěže s Costa Express a Shell.Jak již bylo zmíněno, stačí si jenom udělat příjemnou „pauzičku“ na jakékoliv čerpací stanici Shell a vychutnat si vaši milovanou kávu z automatu Costa Express.A u toho se vyfotit. Fotografie by se měla nést v duchu tématu „prázdniny“. Váš výtvor pak zašlete na email soutez@costa-coffee.cz.

Čím nápaditější foto, tím se vaše šance na cestu do Říma zvyšuje. Výhru ovšem nezíská jenom celkový vítěz a jeho doprovod, ale ve hře jsou také nabitá karta od Shell na čerpání pohonných hmot v hodnotě 5 000 Kčza 2. místoa dárkový balíček od Costa Express a Shell v hodnotě 3 000 Kčza 3. místo.Jenom nezapomeňte, že soutěž probíhá od 15. července do 15. září 2017! Více informací je zde.

 

03. 08. 2017, 10.37:50

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist