Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Co na popraskané rty a opary?

Větrné a mrazivé počasí, stejně jako rozličné kapénkové virózy našim rtům škodí. Ty nejen že jsou vysušené a popraskané, ale díky téměř automatickému olizování zmírňujícímu tento nepříjemný pocit dochází i k jejich výraznému podráždění.

Společnost CYNDICATE, výhradní dovozce přírodní egyptské kosmetiky Eva Cosmetics, vybírá ze své nabídky a představuje Eva Medový balzám na rty (4 g) s obsahem Co na popraskané rty a opary?pravého včelího medu, který se nejen postará o bolavé popraskané rty a koutky, ale navíc je i velmi účinný proti oparům, a to ve všech stádiích. Eva Medový balzám na rty je k dostání v lékárnách stejně jako na internetu např. na www.eva-shop.cz.

Včelí med používali Egypťané nejen do pokrmů a nápojů, ale také jako kosmetický přípravek. Kleopatra si prý ráda přikládala medovou pleťovou masku. Jedinečné vlastnosti medu bychom neměli podceňovat ani v dnešní moderní době, protože med působí jako antibakteriální a antiseptický činitel a je tak skutečně účinným pomocníkem.

Eva Medový balzám na rty (4 g) obsahuje pravý včelí med. Je účinný proti oparům ve všech stádiích. Během několika málo dnů pomůže zbavit se oparů, které jinak trápí i dva týdny. Hojí bolavé, popraskané rty a koutky. Doporučená cena je 39 Kč.

Základní informace o produktech Eva Cosmetics
K výrobě kosmetiky Eva se používají osvědčené přírodní látky: výtažky z olejů ze silic, dále hřebíčkový olej, mandlový a kokosový olej, léčebné byliny orientu, pravý med, aloe vera atd. Od konkurenčních výrobků se Eva produkty odlišují zejména svojí prokazatelnou účinností a vysokým obsahem přírodních látek. Tváří kosmetiky Eva v České republice je moderátorka EVA DECASTELO.

 

13. 11. 2014, 08.48:50

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist