Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Charitativní aukce skončila

Vánoční charitativní aukcí získala Nadace Naše dítě pro ohrožené děti částku 125 902 Kč. Děkujeme všem dražitelům i dárcům předmětů, kteří podpořili třetí ročník internetové Vánoční charitativní aukce Nadace Naše dítě. Finanční částka 125 902 Kč je určena na pomoc dětem týraným, zneužívaným, handicapovaným a dětem v těžkých životních situacích.

Předměty do aukce věnovala také řada známých osobností. O dárky z jejich soukromí byl velký zájem! Největšími tahouny se stali slavní fotbalisté. Podepsaný dres Tomáše Rosického byl vydražen za 5 800 Kč, částka za dres fotbalového obránce Michala Kadlece se vyšplhala na 4 200 Kč. Podepsaný kalendář brankaře Petra Čecha na rok 2009 byl prodán za 3 050 Kč. V průběhu aukce získala Nadace Naše dítě příznivce také mezi fanoušky skupiny Chinaski. Mikina od skupiny, CD a DVD byly vydraženy za 3 050 Kč. „S Nadací Naše dítě spolupracujeme už řadu let a velmi nás to těší. Děkujeme všem, kteří nadaci podporují a také našim fanouškům, kteří se do této charitativní aukce zapojili. Těšíme se na spolupráci v příštím roce,“ říká zpěvák Michal Malátný z kapely Chinaski. Dražily se předměty také od Moniky Absolonové, Lucie Váchové či Vlasty Horvátha a Pavla Šporcla.

Za nejvyšší částku byl v letošní aukci vydražen eurovíkend a relaxační pobyt pro dva. Oba celkem za 19 200 Kč. „Jsme rádi, že nás tolik dobrých lidí v předvánočním čase podpořilo a můžeme díky výtěžku aukce pomoci dalším ohroženým dětem, které se na nás obracejí a potřebují nás,“ dodává ředitelka nadace Zuzana Baudyšová.

Vánoční charitativní aukce se uskutečnila od 19. listopadu do 3. prosince na internetových stránkách aukčního portálu Aukro.cz. Tato aukce byla jedním ze dvou předvánočních projektů Nadace Naše dítě. Do 18. prosince dále pokračují Dopisy Ježíškovi, kterými můžete splnit vánoční přání téměř 500 dětí ze 14 dětských domovů z celé ČR. Dětská přání naleznete v obchodním centru Europark v Praze Štěrboholích. Patronkou Dopisů Ježíškovi je patronka Nadace Naše dítě Helena Vondráčková.

 

07. 12. 2008, 16.01:43

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist