Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Vánoční charitativní aukce Nadace Naše dítě

Třetí ročník Vánoční charitativní aukce nabízí mnoho zajímavých předmětů z Namibie přes Karibik až po Česko. Jejich vydražením podpoříte aktivity Nadace Naše dítě, která již patnáct let pomáhá dětem v těžkých životních situacích. Zároveň pro sebe nebo své blízké získáte originální vánoční dárek a pocit sounáležitosti s dětmi, které potřebují naši pomoc.

Vánoční charitativní aukce se uskuteční od 19. listopadu do 3. prosince na největším internetovém aukčním portálu Aukro.cz: www.aukro.cz/nasedite nebo www.nasedite.cz/charita.

Můžete pro sebe získat podepsaný dres fotbalisty Tomáše Rosického, který i přes vážnost svého zdravotního stavu nezapomíná na pomoc ostatním a podporu dětí v nouzi. V aukci je také kalendář 2009 nejlepšího českého fotbalového brankaře Petra Čecha s gólmanovým podpisem.

Zpěvačka Monika Absolonová věnovala do aukce vstupenky na muzikálová představení, dražit můžete DVD, CD a značkovou mikinu od skupiny Chinaski, dárkové balíčky od SuperStar Vlasty Horvátha. Slavný český houslový virtuóz Pavel Šporcl věnoval do aukce šátek a CD. Čekají na Vás úspěšné knihy o slavných herečkách a kalendář pro pamětníky od moderátora Aleše Cibulky, podepsaný kalendář známých českých sportovců.

Své soukromí pro aukci odhalili Miss ČR 2003 Lucie Váchová se snoubencem, jachtařem Davidem Křížkem. Do aukce věnují romantický dárek. Jedná se o skleněnou dózu s pískem z Karibiku z ostrova sv. Bartoloměj, kde končil letošní měsíční závod jachet z Francie do Karibiku TRANSAT AG2R, a kterého se David Křížek zúčastnil. „Na ostrově jsem na Davida čekala v napětí, zda je v pořádku a těšila se, až závod dokončí, samozřejmě jsem věřila, že to zvládne a držela jsem pěsti“ říká televizní rosnička Lucie Váchová. „Shledání bylo šťastné a na památku jsme si dovezli tento karibský písek. Dlouho jsme přemýšleli, jaký předmět do aukce věnovat, a protože karibský písek nám přinesl štěstí, věříme, že stejně zafunguje i při Vánoční charitativní aukci Nadace Naše dítě a doufáme, že se vydraží za hezkou částku, která pomůže dětem,“ dodává David Křížek. K dóze s karibským pískem je přiložena také podepsaná fotografie snoubenců, luxusní parfém a DVD z letošního závodu jachet.

Dražit můžete dvoje luxusní dámské hodinky Tissot, fotografii z Namibie známého fotografa Milana Schirla, vstupenky do Divadla Na Fidlovačce, eurovíkend, dětské stavebnice a knihy, značkový parfém, pánskou bundu ze zimní kolekce Vehicle, sportovní oblečení Moira, tiskárnu CANON a mnoho dalších zajímavých předmětů.

Prostředky, získané ve Vánoční charitativní aukci Nadace Naše dítě jsou určeny na pomoc dětem týraným, zneužívaným, handicapovaným, dětem v těžkých životních situacích, pro které je nadace již řadu let velkou oporou. Proto neváhejte a připojte se! Charitativní aukci zaštiťuje největší internetový aukční portál v ČR, společnost Aukro.cz.

 

13. 11. 2008, 11.58:02

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist