Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Soutěž Dívka ČR

Tereza Kerndlová, Pavel Callta, Andrea Růžičková a Petr Švancara jsou ambasadory nového ročníku soutěže Dívka České republiky

lvk-6915.jpg

V Praze bylo dnes milo. Sešli se zde v EcoArt salon Rolland organizátoři a patroni soutěže Dívka ČR.

Už druhým rokem se k soutěži připojila herečka a fotografka Andrea Růžičková, díky které má soutěž charitativní podtext, letos podpoří neziskovou organizací Bez mámy, která v Tanzanii buduje centrum pro sirotky. Posláním organizace Bez mámy je zabezpečit opuštěným dětem základní životní potřeby jako domov, zdravotní péči a vzdělání. Více na www.bezmamy.cz. Záštitu nad projektem Dívka České republiky převzal europoslanec Tomáš Zdechovský.

Od 1. března až do poloviny dubna se mohou na webových stránkách www.divkaceskerepubliky.cz přihlásit do soutěže aktivní sportovkyně, ale i dívky, pro které je sport a pohyb přirozenou součástí života.

  • Jedna z hlavních výher pro vítězku Dívky České republiky je postup na World Championship of Performing Arts konanou v Hollywoodu. V letošním roce proběhne již 21. ročník v Los Angeles. Jedná se o mistrovství světa v interpretačním umění neboli v umělecké činnosti v kategoriích tanec, hudba, zpěv, modeling a herectví. Loňská vítězka Dominika Girethová bude letos soutěžit v tanci a modelingu. Celá soutěž probíhá od 30. 6. -  9. 7. 2017 a uděluje 400 tisíc dolarů mimořádným talentům. Celkem až 100 porotců složených ze zástupců agentur, ředitelka divadla v Chicagu, prezident Cirkus de Soleil a další si často vybírají talenty pro další spolupráce.

Dívka České republiky je o celoživotní cestě za štěstím, pomoci druhým, zdravém a krásném životě plném lásky.  „Soutěž motivuje mladé slečny, aby pečovaly nejen o sebe, svůj vzhled a zdraví, ale také o svoji rodinu, své blízké, nebo třeba náhodné kolemjdoucí. Chtěla bych, aby Dívka České republiky byla vnímaná jako motivátor mladých dívek ke zdravému, šťastnému a krásnému životu. Co nás hlavně odlišuje od všech podobných projektů je to, že naše soutěž píše příběhy. Už samotný vznik a dosavadních sedm ročníků je jeden velký příběh. A svůj vlastní životní příběh mají i naše finalistky. I to rozhoduje při jejich výběru,“ říká ředitelka a zakladatelka soutěže Aneta Kuklínková.

Soutěžící vybrané na základě fotografií a videí se ve dnech 26. a 27. dubna setkají v Hotelu Sladovna Černá Hora, kde se uskuteční semifinále soutěže, na kterém porota složená z organizátorů soutěže a partnerů vybere osm finalistek v hlavní kategorii a šest princezen. Malé Princezny i Dívky poté absolvují několik soustředění. Zajímavostí pro děvčata bude jistě pobyt u moře v Chorvatsku.

Hostitelem se stane již tradičně luxusní Hotel Sladovna Černá Hora nebo Hotel Lidový dům v Lysicích. Všude tam se dívky budou učit choreografii, program finálového galavečera, čekají je také cvičení, ranní výběhy, relaxace, ale absolvují i přednášky o osobním rozvoji, zdravém životním stylu, budou natáčet videoklipy nebo se fotografovat. Finalistky Dívky České republiky se i letos aktivně zapojí do sportovních soutěží, mimo jiných absolvují v sobotu 19. srpna závody dračích lodí na přehradě Křetínka v Letovicích.

Důležité termíny soutěže Dívka České republiky 2017

28. 2.         Tisková konference v Praze (Eco Salon Rolland)
1. 3. – 15. 4.     Příjem přihlášek do nového ročníku
17. 4.         Výběr semifinalistek (neveřejné)
26. – 27. 4.     Semifinále Dívky ČR v Hotelu Sladovna Černá Hora
6. – 7. 6.     Soustředění finalistek kategorie Princezna ČR v Hotelu Lidový dům v Lysicích
9. – 18. 6.     Soustředění finalistek kategorie Dívka ČR na ostrově Cres v Chorvatsku
12. – 14. 7.     Soustředění finalistek kategorie Dívka ČR v Hotelu Lidový dům v Lysicích
1. – 3. 8.     Soustředění finalistek kategorie Princezna ČR v Hotelu Sladovna Černá Hora
16. – 19. 8.     Soustředění finalistek kategorie Dívka ČR v Hotelu Sladovna Černá Hora
25. – 27. 9.     Soustředění před finále Dívky ČR 2017 v Hotelu Sladovna Černá Hora
27. 9.         Finálový galavečer Dívky České republiky 2017 v Boby centru v Brně

 

text: tisková zpráva, foto: Dívka České republiky – 28. 02. 2017, 19.43:34

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist