Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Soutěž Dívka ČR

Startuje nový ročník soutěže Dívka České republiky

V březnu začíná nový ročník soutěže Dívka České republiky 2014 a Aerobic.cz je opět mediálním partnerem.

V době, kdy průzkumy ukazují na zvyšující se počet obézních dětí a dospělých, nemocných cukrovkou, rakovinou a dalšími chorobami z nezdravého stravování a nedostatku pohybu, kouření a užívání drog, si pořadatelé kladou za cíl přispět pomocí této soutěže k ozdravění populace pomocí vzorových příkladů v podobě půvabných sportovkyň, které chtějí získat titul Dívka České republiky.

Věkové kategorii dospívajících dívek, které nejvíce hrozí nebezpečí drogové závislosti – a to ponejvíce z nudy – dává motivaci nudě nepropadnout. Protože dostávají možnost zúčastnit se činnosti, která je bude bavit a ve které mohou něco dosáhnout. Soutěž Dívka České republiky chce napomáhat při utváření aktivního a zdravého životního stylu nenásilnou a zábavnou formou, do níž zapojuje ty, kteří to nejvíce potřebují – děti a dospívající dívky.

Startuje nový ročník soutěže Dívka České republiky

„Letos nese podtitul Hledáme sympatickou sportující dívku,“ řekla pořadatelka soutěže Aneta Kuklínková. Přihlásit se tak mohou nejen aktivní sportovkyně, ale i dívky, pro které je sport a pohyb přirozenou součástí života.

  • Vizí akce, která se uskuteční už popáté, je spojením krásy a sportu podněcovat dívky ke zdravému způsobu života. „Chceme dívky rozhýbat, na druhé straně budeme sportovkyně vést k péči o vzhled a estetiku a dokonalý mluvený projev,“ doplnila Kuklínková.

Soutěž má dvě hlavní kategorie. Dívky od 6 do 10 let a dívky od 15 do 22 let. „Mladší adeptky budou mít svoje základní kolo na akci s názvem Dívka České republiky Open, který se uskuteční v neděli 30. března v hale ASK v Blansku. Finalistky hlavní kategorie od 14 do 22 let budeme hledat nejen 30. března, ale především na následujících castinzích, které se uskuteční v Blansku, v Brně, ve Frýdku-Místku a v Praze,“ prozradila pořadatelka.

Termíny a místa castingů:

Brno - čtvrtek 3. 4. 2014

Blansko - pátek 4. 4. 2014

Praha - sobota 5. 4. 2014

Frýdek - Místek - neděle 6. 4. 2014              

„Dívky se nám na castingu představí, následovat bude rozhovor s porotou. Každá soutěžící si s sebou může vzít i video - nahrávku volné disciplíny, kterou by chtěla předvést na finále,“ uvedla  Kuklínková. Přihlásit na casting mohou zájemkyně nejpozději do 31. 3. 2014. Více informací najdou na internetových stránkách www.divkaceskerepubliky.cz

Semifinále soutěže se uskuteční v pátek 11. 4. 2014 v Hotelu Sladovna v Černé Hoře. „Ze semifinále postoupí do finále osm dívek v hlavní kategorii a šest princezen ve věku 6 – 10 let. Starší finalistky následně čeká týdenní soustředění v italském letovisku Gargano, budou relaxovat a trénovat v Hotelu Sladovna v Černé Hoře a absolvují adrenalinový den v kempu Baldovec. Mladší se na finále budou připravovat v Hotelu Sladovna v Černé Hoře,“ nastínila Kuklínková.

Celá akce vyvrcholí finálovým večerem, který se koná 13. září v Dělnickém domě v Blansku.

Záštitu nad letošním ročníkem soutěže převzal místostarosta Města Blanska Ing. Jiří Crha.

 

text: V březnu začíná nový ročník soutěže Dívka České republiky 2014 a Aerobic.cz je opět mediálním partnerem. – 13. 03. 2014, 11.08:53

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist