Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Soutěž Dívka ČR

Rozhovor s Princeznou České republiky 2017 Melanií Mařanovou

099a0144.jpg099a0625.jpg099a0628.jpg
099a0630.jpg099a0639.jpg099a0792.jpg
099a9902.jpg099a9903.jpgos4.jpg
osob1.jpgosob2.jpgosob3.jpg

Vracíme se ještě jednou k letošnímu ročníku soutěže Dívka ČR. Tradičně se při ní volí také Princezna ČR. A tady je krátký rozhovor se zatím poslední vítězkou. Za zprostředkování děkujeme její mamince.

Za Aerobic.cz, mediálního partnera soutěže, gratuluji k úspěchu a zajímalo by mě, na co - kromě radosti z vítězství - nejčastěji v souvislosti s volbou Princezny vzpomínáš.
Děkuji. Nejraději vzpomínám na soustředění, na natáčení videoklipu, galavečer, na organizační tým, ostatní princezny a dívky, prostě na všechno........byla tam super parta.

Pojďme úplně na začátek celého příběhu Princezna ČR 2017. Kdy ses o soutěži prvně dozvěděla, čím tě oslovila a kdo tě do ní přihlásil?
Tak od začátku......do soutěže mě přihlásila starší sestra Adéla, nikomu o tom neřekla. Potom se o tom dozvěděla mamka z meilu, kde psali, že jsem postoupila do semifinále. A teprve potom jsem se  to jako poslední dozvěděla já. A soutěž mě oslovila tím, že
není jen o kráse, ale o tom, že taky musíme něco umět.

K tvým zájmům patří sportovní gymnastika, tanec a navštěvuješ rovněž dramatický kroužek. Předpokládám, že právě tyto aktivity ti hodně pomohly v tvé cestě ke korunce. Jak vůbec probíhala tvoje příprava? A komu bys případně chtěla prostřednictvím tohoto rozhovoru poděkovat.
Nejtěžší pro mne bylo vybrat si hudbu, která by se mi líbila. Potom už mamka se ségrou vymyslely choreografii a paní trenérka poupravila a schválila.
Poděkovat bych chtěla hlavně trenérce Katce, ta mě naučila cvičit, věřila mi, ségře, že mě přihlásila, mamce, že to se mnou přežila, paní učitelce, že mě podporovala, a všem kamarádům, že mě drželi palce a věřili mi. A celému týmu - Denisce, Peťulce, Editce, Anetce a klukům za všechno.

Mohla bys nám prozradit, čemu se věnuješ, když zrovna nejsi v pohybu? Jaké se ti líbí knížky/filmy/seriály?
Když nejsem v pohybu, tak spím.... Jinak táda čtu, zrovna "Školáka Káju Maříka", na televizi moc čas nemám, tak aspoň ráno před školou koukám na "Pes a jeho blog". A když mám volno o víkendu nebo stonám jako teď, tak mám stažený "Deník pricezny" nebo "Let´s Dance". Líbí se mi filmy, kde se zpívá a tancuje.

Co bys vzkázala svým vrstevnicím, které třeba zvažují, zda se do soutěže také přihlásit?
Vůbec se nebojte, najdete nové kamarádky, poznáte super organizační tým, zažijete spuostu úžasných a nezapomenutelných zážitků. Všem vám držím palce.

Vše o soutěži Dívka ČR na Aerobic.cz

 

 

27. 10. 2017, 22.55:06

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist