Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Soutěž Dívka ČR

Princezny České republiky přijely do Lysic

Kde jinde by se mělo konat první soustředění letošních finalistek kategorie Princezna České republiky než v Lysicích, které se pyšní krásným zámkem. Malé Princezny sice nedorazily přímo tam, ale do příjemného Hotelu Lidový dům, kde je čekaly dva dny plné nácviků, focení, ale také relaxace a zábavy.

Princezny České republiky přijely do Lysic

„Na soustředění jsme přivítali kromě šesti finalistek také loňskou vítězku Barunku Hoškovou, choreografie nacvičovaly Editka Baráková a patronka této kategorie, herečka a 3. Dívka České republiky 2015  Petra Šimberová. Nechyběla produkční Deniska Biskupová, backstage fotograf David Podrabský, oficiální fotograf soutěže Bronislav Šmatera, režisér Vít Šaroun, kadeřnice Terezka Tomanová a vizážistka Martina Kouřilová,“ vyjmenoval PR a obchodní ředitel soutěže Pavel Šmerda.

Po úvodním přivítání a losování čísel se Princezny pustily do nácviku společných choreografií a pilování svých volných disciplín. Odpoledne následovala zkouška oblečení značky MET, které budou mít Princezny, ale i Dívky při úvodní choreografii na finálovém galavečeru.

„Druhý den hned po snídani si Princezny vzaly do parády naše kadeřnice a vizážistka a čekalo je focení s profesionálním fotografem. Odpoledne pak pokračoval nácvik choreografií. Úvodní soustředění dopadlo na výbornou. Zvládli jsme vše, co jsme chtěli, holky si to podle svých slov skvěle užily a už se těšíme na další soustředění s malými Princeznami, které se uskuteční od 1. do 3. srpna v Hotelu Sladovna Černá Hora. Chtěl bych touto cestou poděkovat nejen Princeznám a celému našemu týmu za odvedenou práci, ale také personálu a vedení Hotelu Lidový dům v Lysicích za příjemnou obsluhu a prostředí,“ dodal Pavel Šmerda.

 

12. 06. 2017, 21.17:22

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist