Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Soutěž Dívka ČR

Princezna České republiky zná finalistky!

V Hotelu Sladovna Černá Hora se 20. dubna odpoledne konalo semifinále soutěže Dívka České republiky, konkrétně pro kategorii Princezna České republiky, ve které soutěží malé sportovkyně a pohybově nadané slečny ve věku 7 – 9 let.

V semifinále se představilo 19 dívek, o postupujících rozhodla porota, ve které zasedla ředitelka soutěže Aneta Kuklínková, manažer Dívky České republiky Pavel Šmerda, koordinátorka akce Denisa Biskupová, režisér Vít Šaroun, Dívka České republiky 2015 Klára Melišíková, Dívka České republiky Sympatie 2015 Leona Jírová a Dívka České republiky Face 2014 Nikol Solková. V porotě nechyběla ani tvář a patronka letošního ročníku soutěže, herečka Andrea Kerestešová.

Princezna České republiky zná finalistky!

Semifinalistky se nejprve představily porotě, poté předvedly svoji volnou disciplínu a na závěr je čekal rozhovor s moderátorem Ondrou Urbanem.„Vybrat šest finalistek bylo letos opravdu velmi náročné. Dokonce jsme v průběhu semifinále uvažovali i o tom, že navýšíme počet finálových míst na osm nebo deset. Tak šikovné a krásné letos Princezny byly. Nakonec jsme se ale drželi předem daných pravidel a na základě hlasování poroty jsme vybrali šest nejlepších. I když slovo nejlepších je hodně zavádějící, protože nejlepší byly dnes opravdu všechny,“ říká ředitelka soutěže Aneta Kuklínková. Mladé slečny předvedly před porotou aerobik, tanec nebo gymnastiku.

A kde tedy letos postoupil do finále?

  • Veronika Nováková, 8 let (Zlín)
  • Barbora Hošková, 8 let (Kuřimská Nová Ves)
  • Aneta Bedrnová, 7 let (Poděbrady)
  • Tereza Vlachyňská, 8 let (Uherské Hradiště)
  • Sára Matochová, 8 let (Šumperk)
  • Klaudie Hynek, 8 let (Ostrava-Zábřeh)

„První soustředění čeká finalistky kategorie Princezna České republiky 9. června v Hotelu Lidový dům v Lysicích, kde nafotí profilové fotografie a budou natáčet medailónky. Na začátku srpna se pak sejdou na tři dny v Hotelu Sladovna Černá Hora. Tam je čeká nácvik chorografií, volných disciplín a natáčení tematického videa,“ prozradil manažer akce Pavel Šmerda.

Princezna České republiky zná finalistky!

Soutěž Dívka České republiky i letos nese podtitul Hledáme sympatickou sportující dívku. Přihlásit se do ní tedy mohly nejen aktivní sportovkyně, ale i dívky, pro které je sport a pohyb přirozenou součástí života. Tím se odlišuje a je jiná oproti klasickým soutěžím krásy. Soutěž má i letos dvě hlavní kategorie. Princezna České republiky, která je určena pro dívky od 7 do 9 let, a Dívka České republiky, ve které soutěží slečny ve věku od 16 do 22 let. Patronkou soutěže a zároveň tváří akce je herečka Andrea Kerestešová, záštitu nad letošním ročníkem převzali místostarosta města Blanska Jiří Crha a europoslanec Tomáš Zdechovský.

Dívka České republiky vyvrcholí finálovým galavečerem, který se uskuteční v úterý 27. září od 19.30 v Laser Show Hall Boby centra v Brně.

 

text: tisková zpráva, foto: Veronika Pernicová – 21. 04. 2016, 10.59:16

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist