Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Soutěž Dívka ČR

Porota vybrala finalistky soutěže Dívka České republiky 2016

Porota vybrala finalistky  soutěže Dívka České republiky 2016Porota vybrala finalistky  soutěže Dívka České republiky 2016
Porota vybrala finalistky  soutěže Dívka České republiky 2016Porota vybrala finalistky  soutěže Dívka České republiky 2016
Porota vybrala finalistky  soutěže Dívka České republiky 2016Porota vybrala finalistky  soutěže Dívka České republiky 2016
Porota vybrala finalistky  soutěže Dívka České republiky 2016Porota vybrala finalistky  soutěže Dívka České republiky 2016

V krásném Hotelu Sladovna v Černé Hoře se konalo semifinále letošního ročníku soutěže Dívka České republiky 2016, ve které soutěží sportovně a pohybově nadané slečny ve věku 16 –22 let.

V semifinále se představilo 25 dívek. O postupujících rozhodla porota, ve které zasedla ředitelka soutěže Aneta Kuklínková, manažer Dívky České republiky Pavel Šmerda, koordinátorka akce Denisa Biskupová, režisér Vít Šaroun, Dívka České republiky 2015 Klára Melišíková, 2. Dívka České republiky 2015 Lucie Salabová, Dívka České republiky Sympatie 2015 Leona Jírová, jednatelka společnosti  E&P 4you Martina Putnová, Veronika Čermáková ze společnosti POSHme.cz a choreografka Dívky České republiky Nikol Solková. V porotě nechyběla ani tvář a patronka letošního ročníku soutěže, herečka Andrea Kerestešová.

Semifinalistky se nejprve v dopolední části představily porotě, poté předvedly svoji volnou disciplínu. Aerobik, gymnastiku, street dance, moderní tanec, mažoretkový sport a další. Před obědovou pauzou porota vybrala 16 dívek, které postoupily do odpolední části. V té na semifinalistky čekala promenáda v plavkách a rozhovor s porotou.

„I dnes to bylo velmi náročné rozhodování. Už v dopolední části unikl postup do nejužšího výběru některým dívkám doslova o jeden, dva body. A samotný výběr osmi finalistek? Museli jsme si některé dívky nechat ještě znovu nastoupit, abychom rozhodli, kterou pošleme blíž ke splnění jejího snu,“ řekla k průběhu semifinále ředitelka soutěže Aneta Kuklínková.

Finalistky soutěže Dívka Č 2016

Nikola Dorková, 17 let (Drnovice u Vyškova)
Dominika Girethová, 20 let (Loděnice u Berouna)
Iveta Maurerová, 17 let (Znojmo)
Kateřina Havlíková, 17 let (Rosice)
Aneta Šimečková, 20 let (Třeboň)
Natálie Pilná, 19 let (Hradec Králové)
Pavla Mezzeiová, 20 let (Ostrov)
Veronika Sciarpa, 17 let (Uherský Ostroh)

„První soustředění čeká finalistky Dívky České republikyod 11. do 13. května v Hotelu Sladovna Černá Hora, kde nafotí profilové fotografie, budou natáčet medailónky, učit se chůzi, ale užijí si také krásné wellness. Od 20. do 22. července se sejdou v Hotelu Lidový dům v Lysicích. Tam je čeká nácvik chorografií, volných disciplín, natáčení tematického videa a jedno překvapení. Podobný program je připraven i v srpnu v Hotelu Zámecká sýpka v Blansku. V rámci tohoto soustředění si navíc zahrají turnaj v bowlingu a absolvují závody dračích lodí na přehradě Křetínka,“ prozradil manažer akce Pavel Šmerda.

„Chtěl bych touto cestou poděkovat všem, kteří se na přípravě a realizaci semifinále podíleli. Kromě vedení soutěže všem porotcům, fotografce Veronice Pernicové, kameramanovi Davidu Podrabskému, moderátorovi Ondrovi Urbanovi, hosteskám a dalším lidem. Speciální poděkování pak patří vedení a personálu Hotelu Sladovna Černá Hora,“ doplnil Pavel Šmerda.

Soutěž Dívka České republiky nese podtitul Hledáme sympatickou sportující dívku. Přihlásit se do ní tedy mohly nejen aktivní sportovkyně, ale i dívky, pro které je sport a pohyb přirozenou součástí života. Tím se odlišuje a je jiná oproti klasickým soutěžím krásy. Soutěž má dvě hlavní kategorie. Princezna České republiky, která je určena pro dívky od 7 do 9 let, a Dívka České republiky, ve které soutěží slečny ve věku od 16 do 22 let.
Patronkou soutěže a zároveň tváří akce je herečka Andrea Kerestešová, záštitu nad letošním ročníkem převzali místostarosta města Blanska Jiří Crha a europoslanec Tomáš Zdechovský.

Dívka České republiky vyvrcholí finálovým galavečerem, který se uskuteční v úterý 27. září od 19.30 v Laser Show Hall Boby centra v Brně.

 

text: tisková zpráva, foto: Veronika Pernicová – 22. 04. 2016, 17.56:53

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist