Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Soutěž Dívka ČR

Klára Melišíková, Dívka ČR 2015 - zamyšlení nad cestou pro korunku

Dívka ČR není jen soutěž krásy, ale je to soutěž, která hledá sympatickou a sportující dívku. A to mě hned ze startu zaujalo.

Pamatuju si na úplný začátek. Anetku Kuklínkovou (ředitelku soutěže) jsem poznala na oslavě narozenin svého kamaráda. Řekla mi o téhle soutěži a hned mi padla do oka. Asi o měsíc později mi přišla od Anetky pozvánka na casting. Naneštěstí jsem zrovna byla v nemocnici a casting se konal hned druhý den, co mě pustili. Nebyla jsem vůbec připravená, neměla jsem nachystanou volnou disciplínu a zdravotně jsem taky na tom nebyla nejlépe, ale i tak jsem se castingu zúčastnila. A ono to vyšlo. Postoupila jsem do semifinálového kola, kde jsem následně byla vybrána z třiceti dívek do finálové osmičky. V tenhle den začala půlroční příprava na finále a zároveň cesta k vytoužené výhře, „korunce“.

Klára Melišíková, Dívka ČR 2015 - zamyšlení nad cestou pro korunku

Půlroční příprava se skládala ze čtyř soustředění, na kterých jsme trénovaly choreografie, volné disciplíny a zároveň jsme fotily propagační fotografie a natáčely videoklip pro Martina Šafaříka. Během tohoto půl roku se toho odehrálo strašně moc. Získala jsem nové zkušenosti, učila se novým věcem a poznávala nové lidi. Kromě tvrdé dřiny jsme si s děvčaty užívaly také plno legrace a sbíraly nové a skvělé zážitky.

V září se v Blansku odehrávalo samotné finále. Nervozita byla veliká, ale zároveň jsem se těšila. Jakmile finále začalo, všechny nervy ze mě spadly a naplno jsem si to užívala. Při vyhlašování se však na malou chvíli zase vrátily. Když vyhlásili moje číslo "8" s tím, že jsem se stala vítězkou, nemohla jsem tomu uvěřit a slzy štěstí a dojetí se tlačily ven. Byl to neuvěřitelný pocit. Zároveň jsem byla vděčná za velkou podporu, kterou mi byla moje rodina, přátelé a můj přítel.

Tahle soutěž mi přinesla nové přátele, s kterými jsem dodnes v kontaktu, a otevřela mi dveře dokořán pracovním příležitostem. Jsem ráda, že můžu dodnes s Dívkou ČR spolupracovat a podílet se na novém ročníku. Ten si můžete vychutnat 27.září na finále v Brně.

Pokud přemýšlíš, že by se ráda také nějaké soutěže krásy zúčastnila, rozhodně ti Dívku ČR můžu doporučit. Doposud mi přinesla ty nejlepší zážitky.

Klára Melišíková: Dívka ČR 2015

 

Nenechte si ujít:
Velká fotogalerie: Finále Dívka ČR 2015

 

 

foto: Aerobic.cz a archiv Kláry – 25. 08. 2016, 11.20:32

Přečtěte si také

Dívka ČR na Aerobic.cz

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist