Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Soutěž Dívka ČR

Finalistky soutěže Dívka ČR mají za sebou dvě soustředění. Příprava bude pokračovat v srpnu ve čtyřhvězdičkovém hotelu Sladovna

První soustředění finalistek Dívky ČR 2014 proběhlo v květnu v Itálii díky cestovní kanceláři Gargano CK, která je generálním partnerem soutěže Dívka České republiky 2014. Děvčata strávila nezapomenutelných sedm dni v areálu Villaggio Riccio.

Během soustředění trénovala choreografie k závěrečnému večeru v Itálii, pravidelně sportovala, cvičila Zumbu. Nejvíce času se dívky společně s fotografem a kameramanem Bronislavem Šmaterou a art directorem Dívky ČR a majitelem agentury Tam tam Vítem Šarounem věnovaly natáčení záběrů do připravovaného videoklipu, který bude představen na Finálovém galavečeru Dívky České republiky 13.září v Kulturním středisku města Blanska.

Finalistky soutěže Dívka ČR mají za sebou dvě soustředění. Příprava bude pokračovat v srpnu ve čtyřhvězdičkovém hotelu Sladovna

Fotogalerie - klikněte zde nebo na obrázek

O účesy se celý pobyt děvčatům starala výborná kadeřnice Lucie Regentová z kadeřnictví Lucie Regent. Dále finalistky nafotily s již zmiňovaným fotografem exkluzivní fotografie, krásky v čele s loňskou vítězkou Marií Hruškovou připravovaly vlastní pizzu v místní pizzerii, zařádily si na pláži, navštívily trhy v městečku Mattinata, ochutnaly výbornou italskou zmrzlinu a spoustu dalšího.

Módní přehlídka i adrenalin na soustředění finalistek Dívky ČR 2014. Tak vypadalo druhé soustředění, jenž se uskutečnilo v červenci.  Krásky se nejprve sešly na společné večeři v Hotelu Lidový dům v Lysicích, kde se konala první část soustředění. Hotel Lidový dům nabídl finalistkám luxusní ubytování a velký prostor pro trénování choreografií k finálovému večeru.

Módní přehlídka i adrenalin na soustředění finalistek Dívky ČR 2014

Fotogalerie - klikněte zde nebo na obrázek

Vyvrcholením pobytu v Hotelu Lidový dům v Lysicích byla přehlídka plavek a exhibice volných disciplín finalistek Dívky ČR 2014 společně s vítězkou Dívky ČR 2013 Marií Hruškovou v rámci programu Hudebního večera s Falconem ve zmiňovaném Lidovém domě, kde vystoupil i Jakub Nesnídal, úspěšný účastník Hlasu Československa. Celou přehlídku moderoval Art director Dívky ČR a majitel agentury Tam tam Vít Šaroun.

Po pátečním probuzení se dívky přesunuly do campingu Baldovec, kde kromě nácviků choreografií zažily opravdu adrenalinovou jízdu. Finalistky potvrdily, že se přihlásily do správné soutěže, nejsou jen ledajaké účastnice soutěže krásy, ale především sportující a také odvážné dívky. Děvčata svoji šikovnost prověřila pod vedením sympatického instruktora Martina na horolezecké stěně, v lanovém centru, lukostřelbě, lanovce a největší odvahu prokázala v seskoku z 18 m vysokého stromu. O zážitky na tomto soustředění nebyla nouze, jak vidíte ve fotogalerii.

 

04. 08. 2014, 10.05:13

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist