Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Soutěž Dívka ČR

Finalistky Dívky České republiky mají za sebou první soustředění

Soutěž Dívka ČR, soustředění, foto: David PodrabskýSoutěž Dívka ČR, soustředění, foto: David Podrabský
Soutěž Dívka ČR, soustředění, foto: David PodrabskýSoutěž Dívka ČR, soustředění, foto: David Podrabský

V krásném Hotelu Sladovna Černá Hora se konalo úvodní soustředění finalistek soutěže Dívka České republiky, ve které soutěží sportovně a pohybově nadané slečny ve věku 16 –22 let.

„Holky čekal velmi náročný program. První den líčení, česání a příprava na focení profilových fotografií a natáčení medailónků, druhý den trénink na trampolínkách a nácvik chůze a třetí den pilování volných disciplín a příprava společných choreografií,“ vyjmenovala ředitelka soutěže Aneta Kuklínková.

Kromě toho zvládly finalistky v průběhu tří dnů i ranní výběh do přírody, cvičení, kurz socioniky a užily si wellness.

Jak se shodly ředitelka soutěže Aneta Kuklínková, manažer Pavel Šmerda i koordinátorka Denisa Biskupová, letošní ročník má nebývale vysokou kvalitu. „Jsme moc spokojení s výběrem finalistek. Holky jsou šikovné a diváci finálového galavečera se mají na co těšit. Všem moc děkujeme za hladký průběh prvního soustředění. Vedení a všem pracovníkům krásného hotelu Sladovna v Černé Hoře za ochotu, vstřícnost a přátelské prostředí, skvělým kadeřnicím, úžasným vizážistkám, pohotovým kameramanům, báječné fotografce a stylistce, režisérovi a všem ostatním,“ shodli se společně.

Další soustředění se uskuteční od 20. do 22. července v Hotelu Lidový dům v Lysicích. „Tam dívky čeká nácvik chorografií, volných disciplín, natáčení tematického videa a jedno překvapení, které si zatím necháme pro sebe. Podobný program je připraven i v srpnu v Hotelu Zámecká sýpka v Blansku. V rámci tohoto soustředění si navíc zahrají turnaj v bowlingu a absolvují závody dračích lodí na přehradě Křetínka,“ prozradil manažer akce Pavel Šmerda.

Soutěž Dívka České republiky nese podtitul Hledáme sympatickou sportující dívku. Přihlásit se do ní tedy mohly nejen aktivní sportovkyně, ale i dívky, pro které je sport a pohyb přirozenou součástí života. Tím se odlišuje a je jiná oproti klasickým soutěžím krásy. Soutěž má dvě hlavní kategorie. Princezna České republiky, která je určena pro dívky od 7 do 9 let, a Dívka České republiky, ve které soutěží slečny ve věku od 16 do 22 let. Patronkou soutěže a zároveň tváří akce je herečka Andrea Kerestešová, záštitu nad letošním ročníkem převzali místostarosta města Blanska Jiří Crha a europoslanec Tomáš Zdechovský.

Dívka České republiky vyvrcholí finálovým galavečerem, který se uskuteční v úterý 27. září od 19.30 v Laser Show Hall Boby centra v Brně.

Vše o soutěži Dívka ČR na Aerobic.cz, včetně velkých fotogalerií z finálových večerů.

 


Registrace zdarma pro účast v soutěžích o atraktivní ceny a vstupenky na akce zde

 

text: tisková zpráva, foto: David Podrabský – 17. 05. 2016, 15.11:21

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist