Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Soutěž Dívka ČR

Dívkou České republiky 2017 se stala Kateřina Procházková z Aerobik klub Ostrava

Osmnáctiletá studentka gymnázia z Frýdku-Místku Kateřina Procházková je novou Dívkou České republiky. Titul získala na finálovém galavečeru, který se konal ve 27. září v Laser show hall Boby centra v Brně, kam dorazilo téměř tisíc návštěvníků.

Včerejší večer jsme si s holkama užily naplno. Atmosféra byla úžasná, celému organizačnímu týmu patří velký dík. Myslím si, že na tento večer budeme ještě dlouho vzpomínat,“ uvedla vítězka.

  • Na druhém místě skončila Lucie Lioliasová a třetí je Michala Suchá. Obě z Brna.
  • Titul Dívka České republiky Sympatie si odvezla Nelly Urbánková z Litovle.
  • Princeznou České republiky 2017 se stala devítiletá Melánie Mařanová z Brna.

Finalistky hlavní kategorie soutěžily ve volné disciplíně, promenádě v plavkách a ve společenských šatech, při které absolvovaly i rozhovor s moderátorem. Princezny ve volných disciplínách a v promenádě v šatech s rozhovorem,“ uvedla zakladatelka soutěže Aneta Kuklínková.

Kromě toho se divákům představily ve společných choreografiích na profitrampolínkách a v Zumbě, diváci mohli sledovat i videoklipy, které finalistky natočily v průběhu svých soustředění.

Večer moderoval Ondra Urban (rozhovor zde), v porotě zasedli kromě zástupců organizátorů soutěže a partnerů také významní hosté, mimo jiných i patroni letošního ročníku fotbalista Petr Švancara, zpěváci Tereza Kerndlová (rozhovor zde) a Pavel Callta nebo olympijský vítěz v moderním pětiboji David Svoboda.

Vítězka, oceněné i všechny finalistky si odnesly velkou spoustu cen, hlavní výhrou pro vítězku je účast na světové soutěží WCOPA World Championships of Performing Arts – Mistrovství světa v interpretačním umění, které se každoročně koná v Los Angeles.

Fotogalerie: Finále Dívka ČR 2016

 

28. 09. 2017, 10.52:11

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist