Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Soutěž Dívka ČR

Anička Bednářová o Anetě Kuklínkové: CARPE DIEM

Anička Bednářová o Anetě  Kuklínkové: CARPE DIEMAnička Bednářová o Anetě  Kuklínkové: CARPE DIEMAnička Bednářová o Anetě  Kuklínkové: CARPE DIEM

Téma CARPE DIEM jsem si zvolila proto, jelikož mě ihned po jeho přečtení napadla osoba, která je pro tuto charakteristiku jako stvořená. Je to moje trenérka na aerobik. Jmenuje se Aneta Kuklínková.

Anetka je drobnější postavy. Z její přítomnosti však vyzařuje neskutečná energie. Má kulatější obličej, který je zdobený hladkými hnědými vlasy. Z velkých modrých očí jí vyzařuje upřímná láska a klid. Nos má trochu protáhlejší a pod ním jsou neustále usměvavá a rozjasněná ústa.

Je jí 27 let, ale na svůj věk se rozhodně nechová. Většina lidí v tomto věku se chce pomalu usadit a mít rodinu. To ona ale ne! Naopak má pocit, že si život začala teprve užívat. Je tomu tak dva roky, co se Anetka začala více zajímat o osobní rozvoj. To byla právě ta změna s velkým Z. Přehodnotila a změnila svoje myšlení, chování i reakce v určitých situacích. Začala si užívat života opravdu naplno. Její heslo zní: ,,Žij tady a teď.‘‘

Anička Bednářová o Anetě  Kuklínkové: CARPE DIEM

(foto: Veronika Pernicová)

Slova jako minulost nebo budoucnost nezná a žije pouze přítomným okamžikem. Také jde do všeho naplno. Má spoustu projektů, které dělá především srdcem. Miluje děti a děti milují zase ji. Vytváří pro ně různé programy, které jsou originální a mají svoje kouzlo. Když si řekne, že chce něčeho dosáhnout, tak se jí to pokaždé podaří. Nezáleží jí na tom, co si říkají ostatní, např. že něco nezvládne nebo se jí to nepovede. Následuje svůj vnitřní hlas, který ji nikdy nezklame. Její největší předností je naprosto přirozené chování. Ona si nikdy na nic nehraje. Všechno, co dělá, jak se chová a mluví, vychází přímo z ní. Miluje spontánní rozhodnutí a je opravdu velmi bláznivá. Je schopná se ráno probudit a říct si: ,,Dnes chci vidět Tomáše Kluse. Pojedeme na koncert.‘‘A i kdyby byl koncert na Slovensku, tak zkrátka pojede. Nic jí nepřipadá hloupé a všemu se směje. Ve vážné situaci se snaží všechno řešit s nadhledem a klidem.

Je to opravdu hodná, hezká, chytrá holka, která si tak trochu žije svůj vlastní svět, ve kterém není nic nemožné. Ona tomu říká svět splněných přání. Je na ní krásné, že si umí vážit opravdu každé maličkosti. A to především těch nehmotných, jako je přátelství, láska, podpora nebo zážitky, které spolu zažíváme jako tým.

Tuto osobu znám od malička. Fascinuje mě, čím vším si prošla a kam se až dostala. Vím, že neinspiruje pouze mě, ale i spoustu dalších lidí v mém okolí. Věřím, že je tohle pouze její začátek a že o takové osobnosti ještě hodně uslyšíme.

(Poznámka redakce: Děkujeme Aničce za možnost zveřejnit její slohovou práci, Aneta Kuklínková pořádá mimo jiné báječnou soutěž Dívka ČR)

VŠE O SOUTĚŽI DÍVKA ČR

 

19. 01. 2017, 08.25:53

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist