Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

ZUMBA PARTY na Corny Linea WELLNESS MARATHON v O2 Aréně!

Corny Linea WELLNESS MARATHON 2010
Festival zdravého a aktivního životního stylu wellness...

Neděle 6. června, od 9 hod., O2 Aréna, Praha 9

„WELLNESS je o fyzické a duševní pohodě, dobrém pocitu z aktivně prožitého dne,“ říká pořadatel oblíbené akce Michael Zima, prezident Wellness Club.

Štve Vás beznadějně obsazená ZUMBA ve vašem fitku ? Rádi byste si užily fenomén, kterým ZUMBA bezesporu je a zároveň si dopřáli luxus prostoru O2 Arény. Nechali se unášet dvojicí skvělých lektorů, kteří ZUMBA PARTY připravují jako svou životní lekci !! Zeptali jsme se lektorů TEREZY a TOMÁŠE, čím je pro ně ZUMBA a co připravují ?!

TOMÁŠ: ZUMBA Fitness je hitem sezóny !! Nový atraktivní fitness styl s atmosférou taneční párty. Vznikla původně v Kolumbii, ze směsi latinskoamerických tanečních stylů, aplikovaných při fitness lekcích. Je to především salsa, a další příbuzné tance jako cha-cha, merengue, mambo, flamengo a další, které se na stylu Zumby podílejí a přispívají k její atraktivitě. S rozvojem popularity Zumby ve světě se v ní objevují nyní také moderní, tzv. pouliční styly tanců – hip hop, streetdance, dancehall a jiné, které tak Zumbu činí stále atraktivnější a přitažlivější a účastníci Zumba lekcí se tak mohou učit stále něco nového. Věřím, že v 02 Aréně na WELLNESS MARATHON zažijete něco vyjímečného !!

TEREZA: ZUMBA Párty - společný zážitek z tance !! Na Zumba lekcích jde především o jedinečnou atmosféru společného zážitku z tance – taneční párty. Větší počet účastníků, jako například 2.000 lidí v O2 Aréně na WELLNESS MARATHON, umocňuje vynikající atmosféru a lektoři dávají každé části nezaměnitelný styl daný osobností lektora a jeho stylem výuky. Mottem Zumba fitness lekcí je „Kašli na dřinu, užívej si párty!!“. Proto se Zumba tak úspěšně rozmáhá po celém světě - od Ameriky po Čínu, od Jihoafrické republiky po Finsko. A v červnu exploduje na WELLNESS MARATHON !!

TEREZA a TOMÁŠ jsou master lektory ZUMBA v tanečním studio DANCE PERFECT na Národní Třídě na Praze 1. Pro ty z vás, kteří Zumbu ještě nezkusili, to bude nový, zajímavý zážitek, pro ty, kdo Zumbu již znáte, může být setkání s našimi lektory, patřícími ke špičce ve svém oboru, vítaným srovnáním. Studio DANCE PERFECT pořádá ve svých sálech každý měsíc nedělní Zumba párty, v jejímž rámci se účastníci mají možnost naučit v ukázkových lekcích základům tanců, které styl Zumby formují - salsu, sambu a další taneční styly. Tak mají účastníci možnost, rozšířit svůj taneční a pohybový rejstřík. Takže milé dámy a pánové, můžete si Zumbu natrénovat před tím, než navštívíte červnový  WELLNESS MARATHON v O2 Aréně, kde bude ZUMBA PARTY finálovou hodinou - absolutním vyvrcholením akce !! Přijďte se odvázat, zatančit si, být sami sebou a dejte něco ze sebe všem zúčastněným. Společně vytvoříme něco vyjímečného, jedinečného, nezapomenutelného

PROGRAM AKCE naleznete zde.

Přijďte se v neděli 6. června do O2 Arény odreagovat od svých každodenních starostí, udělat něco pro své zdraví a lepší kondici! Vstupenky za 495 Kč zakoupíte na všech prodejních místech Sazka a.s., nebo na portálu www.sazkaticket.cz Přijďte na Corny Linea WELLNESS MARATHON.
POZOR, vstupenka je zároveň slevou 500,-Kč na obuv a oblečení ADIDAS, které si můžete objednat na www.adidas.benesport.cz nebo zakoupit přímo na akci v O2 Aréně !!                              

Sleva je platná při objednávce oblečení a obuvi ADIDAS vyšší než 1.000,-Kč a platí do 30. června (při objednávce zadejte čárkový kód vstupenky)
Generální partner: CORNY Linea,
hlavní partneři: NIVEA, LISTERINE, ORBIT, FACE Czech Academy

placená inzerce

 

17. 05. 2010, 10.56:35

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist