Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Zažijte výjimečnou akci Yoga Party Night!

Nevšední spojení jógy s atmosférou party - Yoga Party Night - kombinuje DJs, party, tanec, cvičení i meditaci a živou hudbu. Yoga Party Night je součástí dvoudenního fitness festivalu Reebok Fitness Sensation, na kterém si kromě různých druhů jógy můžete vyzkoušet i hodiny crossfitu, les mills a tance. Yoga Party Night  proběhne 25. června 2016 v pražském klubu SaSaZu.

Sobotní program startuje ve 20 hodin poklidnou Bhakti Vinyasa Flow jógou, kterou bude předcvičovat Sanna Yogini. V podobném duchu bude pokračovat lekce Chillout Flow jógy, kterou předcvičí slovenské duo Adriana Siedler a Michaela Hluchová. Za úkol roztancovat  Sanna Yogini, zdroj: nedori s. r. o. publikum má ve své hodině Markéta Faustová s Trance DJ Dance. Po tanci bude následovat krátká meditace se Zuzanou Klingerovou a Václavem Krejčíkem. Po ní se již budete moci bavit do ranních hodin na Yoga After Party, která celý fitness festival uzavře.

Letos si festivaloví návštěvníci zacvičí s významnými osobnostmi české i světové fitness scény, například Patricia Thielemann a Sanna Yogini. Patricia Thielmann je zakladatelkou takzvané spirit jógy, kterou učí napříč kontinenty, a Sanna Yogini, lektorka až z dalekého Bali, se zaměřuje na propojení jógy a pilates.

Relativní novinku les mills, která se rychle stala oblíbenou cvičební metodou, protože spojuje sílu, vytrvalost a flexibilitu, představí Švédka Kristin Andersson. Dále festival nabídne tuzemskou jogínskou špičku, do které patří Zuzana Klingrová, Václav Krejčík, Jakub Šamberger a mnozí další.

Mediálním partnerem Fitness Sensation je Evropa 2. Vstupenky jsou v předprodeji online k dostání za 690 korun na smsticket.cz

 

15. 06. 2016, 08.28:56

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist