Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Yoga Sensation 2016 - příval energie a maraton jógy

Pro milovníky jógy je Yoga Sensation něco jako svátek. Červeným kroužkem vyznačený den 25. června 2016 slibuje nabitý cvičební program doplněný živou hudbou v prostorách pražského klubu SaSaZu. Akce je součástí dvoudenního fitness festivalu Reebok Fitness Sensation, na kterém si můžete kromě různých druhů jógy vyzkoušet i hodiny crossfitu, Les mills a tance.

Yoga Sensation 2016 - příval energie a maraton jógy

Lekce povedou přední čeští i světoví instruktoři. Hlavními hvězdami budou třeba Patricia Thielemann a Sanna Yogini. Patricia Thielmann je zakladatelkou takzvané spirit jógy, kterou učí napříč kontinenty, a Sanna Yogini, lektorka až z dalekého Bali, se zaměřuje na propojení jógy a pilates. Novinku les mills, která se rychle stala oblíbenou metodou cvičení, protože spojuje sílu, vytrvalost a flexibilitu, představí Švédka Kristin Andersson. Dále festival nabídne tuzemskou jogínskou špičku, do které patří Zuzana Klingrová, Václav Krejčík, Jakub Šamberger a mnozí další.

Na Yoga Sensation naváže Yoga Party Night, unikátní spojení jógy, Djs a party atmosféry celý festival uzavře.

V rámci festivalu bude v soboru otevřena venkovní „Reebok Free Gym“, kde se mohou fyzicky zničit začátečníci i pokročilí fitness nadšenci, pro něž jsou naplánovány speciální tréninky pod vedením Zdeňka Weiga, průkopníka crossfitu v Čechách, a Američana Joeyho Scafidiho.

Aktuální informace na stránkách akce

 

20. 06. 2016, 16.25:41

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist