Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

WELLNESS BALNEA - pohoda na prvním místě

Wellness postupně ovládá v Čechách životní styl. Název nesou výrobky zdravé výživy, pohodlné textílie, čajovny, hotely, kosmetické a jiné produkty i balíčky procedur v lázních. Výčet je stejně dlouhý jako je široká škála možností, kde se zážitek wellness, tedy pocit pohody, spokojenosti a naplnění dá prožít.

Wellness je ale také označení pro strukturu, zařízení a vybavení prostor, které jsou realizovány v konceptu s touto filozofií - architektura, design, barvy a další aspekty.  Otázku, jaké vybavení bude pro takové prostory ideální, je nejlépe řešit se spa konzultanty nebo specializovanými firmami, které se  tímto oborem dlouhodobě zabývají. Jednou z možností pro nalezení inspirace a orientace v novinkách je návštěva podzimního veletrhu WELLNESS BALNEA, který probíhá ve dnech 11.-14.9.2008 v Pražském veletržním areálu v Letňanech.

Veletrh se zaměřením na lázeňství, rehabilitaci, regeneraci, estetiku a fitness probíhá již čtvrtým rokem a prezentují se zde významné firmy s rozsáhlou nabídkou vybavení pro vodní procedury  ( bazény, whirlpooly, dřevěné vany ), horké procedury ( vyhřívárny, sauny, páry ), masáže, kosmetické služby a vybavení fitness a wellness center.

Návštěvníci  mohou navštívit prezentace firem nejvýznamnějších firem na českém trhu z oblasti hydroterapie, jakými jsou společnosti Marimex, Aquamarine Spa, BWT, Biocommerce, Byarol, Diamant Unipool, Eurobalneo, Excel Jaroslav Tesárek, Daleka, Dyma, La Spas, Perfektum, Vital Trend, Trend Plus a další.

Pro zlepšení zdravotního stavu a pro úlevu od bolesti lze vybírat i  pobyty v lázeňských zařízení a využít omlazujících účinků vodoléčby, masáží a speciálních regeneračních pobytů. Wellness gurmáni jistě nepohrdnou nabídkou  wellness výživy - vhodných pokrmů, nápojů a potravinových doplňků. Doprovodný program veletrhu nabízí návštěvníkům účast na seminářích k tématice wellness a možnost vyzkoušení ukázek nabízených služeb přímo na stáncích vystavovatelů. Léčení energií reiki, zeštíhlující zábaly, malování na tělo, seminář taiji, rekondiční masáže nebo cvičení s fyzioterapeutem, to je výjimečná možnost, jak strávit příjemný čas na pražském výstavišti v Letňanech.

Společnost TERINVEST, která již tradičně akci pořádá,  nabízí návštěvníkům tři veletrhy   v jednom čase a místě. Spolu s WELLNESS BALNEOU probíhá veletrh TENDENCE - 13. mezinárodní veletrh nábytku, dekorací a vybavení interiérů a GASTRO&HOTEL SET – 4. mezinárodní veletrh gastronomického zařízení, potravin a nápojů a vybavení pro hotely a restaurace. Nově otevřená stanice metra „C“ Letňany  přímo u areálu výstaviště zjednoduší všem zájemcům cestu k návštěvě.

Více informací www.wellness-balnea.cz, aerobic.cz je mediálním partnerem akce. 

 

10. 08. 2008, 19.52:01

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist